Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Holan: V tom zápase mohlo padnout klidně i 40 gólů

Nová Ves /ROZHOVOR/ – Fotbalisté Nové Vsi B válcují ve IV. třídě jednoho soupeře za druhým. Naposledy jejich sílu pocítila Malá Hraštice B. Jak probíhá takový zápas, kde jeden ze soupeřů vyhraje 23:0, jsme se zeptali novoveského Hynka Holana.

29.5.2013

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Třiadvacet gólů v zápase dospělých? Jak se vám to podařilo?
Hraštice na nás hrála ofsajd systém a vzhledem k tomu, že nebyl problém to překonat, tak jsme chodili i ve třech sami na brankáře. Do půle to mohlo být klidně o dalších osm gólů víc. Držení míče jednoznačně pro Ves. Druhá půle probíhala úplně jak přes kopírák. Zase jsme dalších deset gólovek ještě nedali. Hraštice nestíhala a my kombinovali. Přes ten ofsajd systém jsme se dostávali hravě. Byl to zápas na čtyřicet gólů.

To vypadá, že se stihlo jen zaútočit, vstřelit gól a jít rozehrávat. Měli nějaké šance i domácí?
Ano, v první půli dokonce kopali penaltu za stavu 8:0, ale dali ji vedle. Pak měli ještě jednu šanci, ale tu chytil gólman. Ve druhé půli pak měli dvě pološance.

Stíhali jste sledovat kolik to aktuálně je?
V průběhu jsme se občas ptali rozhodčího, a ten nám to spočetl. Na konci jsme se ptali častěji, kluci si totiž hlídají kulaté góly, jako je desátý, dvacátý a platí se za to do kasy. Chtěli jsme dát ještě jeden, jelikož by to byl náš 150 gól v sezoně, ale nestihlo se to.

Vy sám jste vstřelil „jen" tři branky. Nemrzí vás, že jich nebylo víc?
Nemrzí. Nechtěl jsem v tom počasí riskovat zranění a hrál jsem jen první poločas. I tak jsem mohl dát o čtyři góly víc.

Myslíte, že se vám ještě někdy podaří hrát podobný zápas?
To už asi nepovede. I když jsou tři kola do konce, tak uvidíme. Příští sezonu se bude hrát o soutěž výš, a tam to už nebude o dvaceti gólech.

29.5.2013
3

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Lepší sedadla a třetí rozměr vrátily diváky do příbramského kina

Papežem vyznamenaný skautský vedoucí navštívil Dobříš

Dobříš /FOTOGALERIE/ - Ve středu 11. října uspořádalo místní skautské středisko v Pastoračním centru sv. Tomáše v Dobříši kulturní podvečer. Na programu bylo promítání dokumentárního filmu o historii českého skautingu Skauti bez lilie.

Rozhádaná středočeská koalice se dohodla, že bude jednat dál

Střední Čechy – Jednání za zavřenými dveřmi bylo delší, než se původně očekávalo – a jeho výsledkem se nestalo rázné bouchnutí do stolu, čemuž mohla nasvědčovat silná slova zaznívající na sklonku minulého týdne i ještě tento čtvrtek. Tak se vyvinula páteční schůzka představitelů krizí zachvácené koalice vládnoucí Středočeskému kraji – zástupců ANO, STAN, ODS a Nezávislých Středočechů. Účastníci se shodli, že se u jednacího stolu setkají opět za týden – příští pátek.

Lupič se na místo loupeže nechal dovézt taxíkem

Kamýk nad Vltavou – Netradiční způsob dopravy na místo činu zvolil lupič, který se rozhodl přepadnout poštu v Kamýku nad Vltavou. Na místo činu i z něj se totiž nechal odvézt taxíkem. Nyní už v policejní cele zřejmě přemýšlí nad tím, kde měl jeho plán chybu.

Volby na Příbramsku: volit jde i při závodu

Příbvramsko /INFOGRAFIKA/ - Desetitisíce voličů během několika hodin zamíří do volebních místností. Volby odstartují ve 14 hodin ve 228 volebních okr-scích v celém příbramském okrese a své kandidáty do Parlamentu ČR v nich bude volit přes 90 000 voličů.