1.FK Příbram B – Braník
1:0 (0:0)

Hned od začátku byla hra ze strany hostů velmi tvrdá. Soupeřky tvrdě dohrávaly každý souboj a někdy to bylo opravdu o zdraví. Své o tom ví třeba střelkyně Machutová, které byl v pokutovém území nasazen doslova knockout. Jasnou penaltu však sudí neodpískal.

Tvrdě faulována byla i Koubková, která poté musela být vystřídána.

V prvním poločase si příbramská děvčata vytvořila mnoho šancí, ale ani jednu neproměnila.

Druhá půle se hrála už jen na polovině Braníku a čekalo se, kdy se smůla prolomí. Stalo se tak v 65. minutě, kdy Štěchová poslala krásný pas Machutové a pro tu nebyl problém zakončit – 1:0.

I poté si Příbramačky vytvořily místy až drtivý tlak, ale v branku jej neproměnily. Zápas tedy skončil sice hubeným, ale naprosto zaslouženým vítězstvím.

Domácí obrana si připsala další čisté konto a v pěti jarních kolech inkasovala pouze jednou. To svědčí o výborné práci celého týmu a chuti urvat vítězství, ať to stojí, co to stojí.

„Utkání, ve kterém jsme si mohli vylepšit skóre, skončilo nejtěsnějším výsledkem. Největším problémem bylo proměňování šancí, i těch nejvyloženějších. Jinak dobrý výkon celého týmu," zhodnotil utkání příbramský trenér Martin Šrámek.

Branka: 65. Machutová. Rozhodčí: Benedik. Diváci: 50.
Příbram B: Pilousková – Branžovská (75. Černá), Šrámková, Karasová, Kopáčková (80. Blahovcová) – Koubková (42. Drdošová), I. Císařová, V. Císařová (85. Černohorská), Kočová (55. Krůtová) – Štěchová, Machutová.

Ostatní výsledky 16. kola: Ďáblice – Příkosice 5:0, Vonoklasy – Mořina 5:0, Kaplice – Blatná 4:0, Horní Bříza – Jižní Město 0:8, Zlíchov – Holoubkov 0:0.

1. Příbram B 16 14 0 2 55:18 42
2. Dukla Jižní Město 16 12 2 2 54:23 38
3. Kaplice 15 11 1 3 59:13 34
4. Příkosice 15 8 2 5 35:31 26
5. Braník 16 7 2 7 37:33 23
6. Blatná 16 7 2 7 26:27 23
7. Holoubkov 16 6 4 6 40:23 22
8. Vonoklasy 16 6 2 8 40:34 20