Nový Knín - Dobříš
0:0

V prvním poločase si udržovali hosté mírnou převahu, ale první nepřesnou střelu vyslal domácí Pinc. Stejně si vedli na druhé straně Poláček a po přímém volném kopu Šraina i hlavičkující Karas, který trefil jen břevno. Vedle branky mířil i Puchmajer. Pak se vyznamenal domácí gólman Petřík, když zachytil před nabíhajícím Karasem prudký centr Šraina. Neuspěl ani knínský Šustr z přímého volného kopu a v dobré pozici překopl branku M. Liška.

Druhý poločas začali lépe ševci a ve velké šanci se ocitl Pinc, který obešel Vančáta, ale střelu do prázdné branky stačil Talůžek vykopnout. Po přímém volném kopu překopl ze dvou metrů branku Drechsler a v největší šanci domácích Pincovu střelu stačil vytěsnit Vančát na tyč.

Poté se hra vyrovnala, ale brankových příležitostí ubylo. Centr Puchmajera trefil špatně M. Liška, po přihrávce Maryšky nastřelil Poláček jen vlastního hráče, Maryška v pokutovém území nedokázal zkrotit míč a Šebek z malého vápna neprotlačil míč do sítě.

Poslední šanci měl novoknínský Pinc, ani on se však neprosadil.

Rozhodčí: Schořovský. Diváci: 150.

Nový Knín: Petřík – Fiala, Chlumecký, Ducho, Lomoz – Drechsler, Šustr, Dolejš, Foltýn – Pinc, Zeman (36. Stránský).
Dobříš: Vančát – Procházka, Talůžek, Pilecký, Poláček – Puchmajer, Šrain, J. Liška, M. Liška – Maryška, Karas (62. Šebek).

RADIM WEBER