Nový Knín – Hostomice
3:1 (0:1)

Domácí vstoupili do utkání velmi aktivně. Snažili se kombinačně tlačit do obrany hostů, ale v koncovce se jim nedařilo. Hostomičtí naopak podnikali rychlé brejky s nakopávanými míči na vysoké a důrazné útočníky.

Ve 23. minutě zaváhal Weber při dlouhém nákopu a byl z toho roh. Po jeho rozehrání se ocitli hned tři volní hráči před domácím gólmanem a bylo to 0:1.

Do druhé půle vlétli Ševci jako utržení ze řetězu. Hostomičtí přestávali tlak zvládat a jen díky Hercovi drželi svůj náskok. Ve 48. minutě trefil Drechsler snad z jednoho metru právě gólmana.

V 57. minutě už se domácí radovali, když míč dostal do ideální pozice Sklenář a tentokrát nedal Hercovi žádnou šanci – 1:1. Hned za pět minut si po rohu Plota našel míč Drechsler a vývoj utkání byl otočen – 2:1.

O chvíli později mohl přijít uklidňující gól. Po krásné akci po ose Fiala, Plot, Drechsler, Plot zůstal poslednímu z nich míč pod nohou a Herc dokázal úhel zmenšit.

V 74. minutě přišla pro domácí komplikace, když Lomoz nepochopitelně oplácel po odpískaném faulu a musel předčasně pod sprchy.

Hosté vycítili příležitost a pokusili se přidat na tempu. Nebylo jim to však nic platné. V 82. minutě totiž Foltýn našel Vlka, který svým druhým kontaktem poslal míč potřetí do hostomické brány – 3:1.

Touto trefou otupil tlak hostů na minimum a Ševci si už výsledek pohlídali.

„Konečně se nám podařilo hrát to, co jsme chtěli, aktivní, kombinační a trpělivou hru. Škoda, že jsme neskórovali už v první půli. Doufám, že takové výkony budeme předvádět i dále. Jsem spokojený s výsledkem i s hrou," usmíval se dobře naložený knínský trenér Stracený.

Branky: 57. Sklenář, 63. Drechsler, 82. Vlk – 23. Rybák. ČK: Lomoz (NK). Rozhodčí: Sandev.
Nový Knín: Weber – Chlumecký, Sekýt, Šustr, Vlasák – Fiala (90. Stočes), Plot, Foltýn, Lomoz – Drechsler (82. Vlk), Pouček (20. Sklenář).

RADIM WEBER ml.