„Jsem hrozně zklamaný. Teď jsem kvůli zranění měsíc nehrál a do hry jsem šel, abych týmu pomohl střeleckou smůlu prolomit. Sice jsem se dostal do jedné šance, to je ale na útočníka málo. Navíc jsem ji zahodil,“ řekl po utkání novinářům. „Hrát 0:0 s Teplicemi, to je jako bychom prohráli. Sice je to dobrý mančaft, ale potřebujeme už vstřelit gól a vyhrát, aby se to s námi netáhlo,“ dodal.

Do šance se dostal v 68. minutě, kdy se dostal za obranu poté, co stoper Milan Matula promáchl míč. „Nečekal jsem, že to propadne. Ještě jsem zareagoval, ale Grigar dobře vyběhl a byl u mě brzo. Nestihl jsem ho dloubnout,“ litoval. „Bylo to zlomové, protože Teplice měly hned z protiútoku šanci, ale naštěstí jsme to vykopávali z branky,“ dodal.

Podle něj příbramským hráčům chybí větší důraz v pokutovém území. „Málo se dostáváme do šancí, a když už se do ní dostaneme, tak ji nevyužijeme. Jsme ve vápně jak leklé ryby. Musíme víc dřít a prolomit to. V Mladé Boleslavi to bude hodně těžké, ale oba týmy nehrají ‚zanďoura‘, takže to bude zápas nahoru dolu a uvidíme,“ řekl Koukal.

Připouští, že týmu v koncovce chybí útočník Tomáš Wágner, autor sedmi podzimních gólů, který v lednu přestoupil do Plzně. Zároveň si je vědom toho, že na to se tým nemůže vymlouvat. „Kdybych řekl, že nám Tomáš nechybí, tak bych byl hloupý. A když řeknu, že chybí, tak budu taky hloupý, protože Tomáš už tu zkrátka není. Máme tu jiné hráče a je na nás, abychom dávali góly. Bernardo a Krbeček jsou typologicky podobní útočníci. Věřím, že to přijde,“ dodal Koukal.

1. FK Příbram – FK Teplice 0:0
Rozhodčí: Lerch – Filípek, Mencl. ŽK: Hejda – Lukáš. Diváci: 2168.

Příbram: Hruška – Štochl, Hejda, Krejčí, Divíšek – Mareš, Kraus (46. P. Pilík), T. Pilík, Pleško (86. Papšys) – Koukal, Bernardo (80. Krbeček). Trenér: Vavruška.
Teplice: Grigar – Vondrášek, Matula, Lukáš, Ježdík – Dolejš (90. Stožický), Čajič, Siva, Vůch (90. Volek) – Vachoušek – Mahmutovič (80. Zoubele). Trenér: Rada.