Domácí útočník Michal Kudrna totiž nasázel soupeři sám devět branek. „Neřekl bych, že mi tam spadlo vše, do čeho jsem kopl. I když, vlastně jsem neproměnil asi jen dvě šance a zbytek ano, takže by se to tak dalo říct. Už jsem pár takto vydařených zápasů odehrál, ale ještě nikdy jsem neproměnil tolik svých šancí," usmíval se kanonýr, který v červenci oslavil kulaté třicáté narozeniny.

Na první zásah si počkal zkušený fotbalista do 22. minuty. To už se svým týmem vedl 2:0. V dalších 23 minutách pak stihl vstřelit šest branek. Po změně stran pak zbývající tři. „Kluci mě tam perfektně zásobovali svými přihrávkami a já už vlastně neměl ani větší potíže dostat míč do branky," pochválil své spoluhráče Michal Kudrna.

Po osmi kolech má na svém kontě už 24 branek. „Takhle střelecky vydařenou sezonu jsem určitě ještě neměl. Hraju vlastně za béčko teprve druhým rokem, předtím jsem hrál za áčko I.A třídu a I.B třídu," prozrazuje Kudrna.

Jeden ze sobotních zásahů zaznamenal i z pokutového kopu. O tom, že jej půjde kopat, přesto že už měl na kontě šest branek, nebylo prý pochyb. „Já jsem na penalty určený, chodím je kopat normálně. Kluci se k ní ani nijak nehrnuli," objasňuje Michal Kudrna, který si kromě startů za rezervu už letos připsal i čtyři utkání jako střídající hráč za áčko.

Za hattrick, čisté konto nebo pozdní příchod si pokladník vždy najde cifru. S husarským kouskem Michala Kudrny si ale nevěděl rady. „Je pravda, že na takovou situaci pokladník nemyslel," směje se petrovický šutér. „Ale vyřešili jsme to v hospůdce, kam chodíme po každém zápase. Nějaké to kolečko jsem zaplatil," dodává Michal Kudrna.

V dorostu hrával za Milevsko, Příbram a Sedlčany. Pak už jenom za Petrovice. „Před dvěma lety mě to v áčku nějak přestalo uspokojovat. Bylo jasné, že výš už se nepostoupí, a tak jsem šel do béčka, kde šance na postup je. Získat s béčkem Petrovic postup do okresního přeboru je takový můj cíl. Béčko ještě nikdy v historii přebor nehrálo, chtěl bych být u toho."