Berounští prakticky z první šance skórovali, když potrestali špatné vyběhnutí Poplšteina a brzy nato přidali i druhý gól. „Když pro vás druhá střela na bránu znamená 0:2, tak to zacvičí i se zkušenějším soupeřem. I proto jsme asi nevyužili ani ty největší šance," popisoval nemohoucnost v koncovce trenér Spartaku.

Změnu nepřinesla ani poločasová střídání. Naopak domácí přidali další dva góly po chybách Spartaku a dokráčeli si pro tři body. „Dopouštíme se spousty triviálních chyb. Každému soupeři stačí jen si na naše chyby počkat. Snažíme se hrát fotbal, ale bez pohybu bez míče a přesné přihrávky to nejde. Na to prostě momentálně mužstvo nemáme," uznal Nepivoda a všiml si u svých hráčů i dalšího důležitého nedostatku: „Zatímco soupeři proti nám nastupují s motivací vyhrát, tak někteří naši hráči si jdou prostě zahrát. A kdyby to vyšlo, tak dobré. Tak to nejde."

Spartak tedy potřetí v řadě nevyhrál. Potřetí za sebou také neskóroval. „Byly to dva zápasy venku a jeden se silnými Benátkami. Nesmíme propadnout panice. Ale na druhou stranu si musíme vyříkat chyby a semknout se jako kolektiv, makat jeden za druhého. Bez toho bychom daleko nedošli," nabádá k optimismu do dalších utkání Miloš Nepivoda.

Beroun – Sp. Příbram 4:0 (2:0).
Branky: Fejtek 2, M. Novák, Počta. Rozhodčí: Šulcová.

Sp. Příbram: Poplštein – Lantora (83. Opička), Nádherný, Janů, Kokštein – Matějka (46. Dražan), Suchý, Šutek (46. Pravda), Kos – Ivaník (69. Trefný), Sláma (77. Voříšek).