Nová Ves se v přeboru trefila už po padesáti vteřinách

Nová Ves p. Pl. /FOTO/– Suverén loňského ročníku I. A třídy Nová Ves pod Pleší navázal na své výkony i v premiérovém vystoupení v krajském přeboru a hned získal plný počet bodů.

13.8.2012

Krajský přebor: Nová Ves - Čáslav B.Foto: Deník/Jan Hájek

N. Ves – Čáslav B
3:1 (3:1)

Základ svému úspěchu položili domácí fotbalisté už v padesáté vteřině, kdy obraně utekl Rom, poslal míč na nabíhajícího Šindeláře, a ten jej usměrnil do branky.

Rezerva druholigové Čáslavi se ještě pořádně nestihla vzpamatovat z inkasované branky a už prohrávala o dva góly. To když přetažený centr poslal v 11. minutě do sítě hlavou Jakub Kokštejn.

Novovesští v tlaku neustávali a svou aktivní hrou narušovali rozehrávku Čáslavi B už v jejím počátku. Důraz se jim pak obzvláště vyplatil po půlhodině hry. Ze souboje se třemi protihráči neuhnul Šindelář, vybojovaný míč poslal uličkou na Jakuba Kokštejna, ten obešel gólmana a znovu zavěsil – 3:0.

Čáslavští se oklepali až v úplném závěru poločasu, kdy dlouhý míč do pokutového území poslal o tyč do sítě Maxa.

Ve druhé půli se domácí soustředili na udržení výsledku, což se jim podařilo. Hned v premiéře tak mohli slavit zisk tří bodů.

„Utkání mělo velkou kvalitu. I přesto, že Čáslav B u nás nebodovala, podali její hráči aktivní výkon a bezpochyby budou v dalších zápasech vyhrávat," řekl po zápase spokojený předseda klubu Jiří Kvasnička.

Branky: 11. a 32. Jak. Kokštejn, 1. Šindelář - 44. Maxa.

N. Ves: Holan – Pastyrik, Novák, Staroba, Jan Kokštejn – Venta, Šorna, Šindelář, Krupa (83. Pinc) – Rom, Jak. Kokštejn.

13.8.2012

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Netradičně přímo při závodě volili účastníci Trailmaniacs.
3

OBRAZEM: Volby na běžeckém závodě na Příbramsku

Příbram o svém vítězství nad Ústím rozhodla čtyřmi góly během patnácti minut

Příbram – Fotbalisté 1. FK Příbram přivítali ve dvanáctém kole FNL na domácím hřišti Ústí nad Labem, v jehož dresu se do známého prostředí vrátili bývalí hráči příbramského týmu Štěpán Kacafírek a Pavel Pilík. Příbramští fotbalisté utkání nakonec zvládli, když především díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase a čtyřem brankám během patnácti minut zvítězili 4:0.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Bernard Plavec: Sport pro mě býval sprosté slovo

Dobříš – Sport mu dlouhou dobu nic neříkal, ale pak objevil kouzlo Muay Thai, kterému je nyní schopen obětovat naprosto cokoliv. Nejen o tom mluvil v rozhovoru Bernard Plavec.