Už ve třetí minutě Marešova střela neprošla přes hradbu obránců Hořovicka. Domácí měli velkou příležitost ve 23. minutě, když se míč několikrát odrazil od hostujících hráčů až před osamoceného Štycha, ale jeho střelu z hranice pokutového kopu Rondzik bezpečně kryl.

Poté byli dlouho nebezpeční jenom hosté. Ve 32. minutě se do Marešova centru opřel z voleje Růžička, jenže jeho bomba pouze inzultovala na brankové čáře stojícího obránce, který zastoupil už překonaného brankáře. Ten se blýskl o osm minut později po střele Holana, kterého poslal do šance kolmou přihrávkou Mareš.

Za další dvě minuty se za domácím brankářem rozezněla tyč po ráně Kiliána, jenž krásně trefil míč odvrácený domácí obranou z pětadvaceti metrů.

Deset minut po přestávce už byli hosté za svou aktivitu odměněni, když střídající Durdil vysunul rozběhnutého Holana a jeho přízemní centr si před nabíhajícím Slepičkou srazil do vlastní sítě domácí kapitán Kaufman.

V dalším průběhu si hráči Nové Vsi vytvořili několik slibných příležitostí, ale ty zůstali neproměněny. Domácí se připomněli v 80. minutě dalekonosnou ranou Šimůnka, kterou bezpečně zpacifikoval Rondzik.

Jenže za další tři minuty už se Šimůnek gólově prosadil, když si naběhl na dlouhý nákop za obranu a přehodil na půl cesty vyběhnutého Rondzika.

Hořovicko – Nová Ves 1:1 (0:0).
Branky: 83. Šimůnek – 55. vlastní Kaufman. ŽK: 1:1. Diváci: 200.
Nová Ves: Rondzik – J. Petrák, Macháček, Pleško, Rom – Růžička (46. Durdil), Dort, Kilián, Mareš – Slepička, Holan.