Nová Ves – Hostouň
6:1 (3:0)

V úvodní dvacetiminutovce se hrál oboustranně velmi rychlý, atraktivní fotbal, se šancemi na obou stranách.

Skóre otevřel ve 32. minutě Radek Šindelář, který dorazil centrovaný míč do sítě 1:0. Za dvě minuty nato zvyšuje Lukáš Rom po brejkové situaci k tyči na 2:0. Těsně před poločasovým hvizdem prostřeluje obránce i s gólmanem opět Radek Šindelář 3:0.

Ani ve druhém poločase neubralo utkání na rychlosti a oboustranně pěkných kombinačních akcích, ve kterých podrželi své spoluhráče oba gólmani.

Celkové skóre se pak upravilo až v posledních minutách utkání.

V 84. minutě obešel Krupa obránce hostů a ránou k tyči zvyšuje na 4:0. V 87. minutě zvyšuje po narážečce opět Šindelář na 5:0, aby v zápětí nastřelil hlavou tyč. V 88. minutě střílí Zikán z dvaceti metrů a míč prosviští kolem gólmana do sítě 6:0.

V posledních vteřinách pak napřáhne k dělovce ze 35 metrů hostouňský Burant a vymete Holanovi pavučinu 6:1.

Obě mužstva svým vysokým nasazením udělali pro diváky pěkný zážitek.

Branky: 32., 45. a 87. Šindelář, 34. Rom, 84. Krupa, 88. Zikán – 89. Burant. ŽK: Šindelář, Staroba (oba NV). Rozhodčí: Šimáček. Diváci: 100.

N. Ves: Holan – Jan Petrák (75. Kunc), Novák, Staroba, Lantora – Doležal (79. Krupa), Venta, Šorna, Jan Kokštejn – Šindelář – Rom (84. Zikán). Trenér: Fr. Kajgr.