N. Ves - Hvozdnice
7:0 (5:0)

Již v 8. minutě zajistil vedeníbrankář Holan, který sepostavil k zahrání pokutového kopu za sraženíO. Petráka. Poté přišla pro hosty nepříjemná sprcha, když během sedmi minut inkasovali čtyři branky!

Vše odstartoval ve 28. minutě Krupa. Proháčkoval se obranoua bylo to2:0.O minutu později unikl hostujícím obráncům Rom, který zvýšil jižna 3:0 a totéž s klidem provedl i o dvě minuty později 4:0. Ve 35. minutě pakobešel důrazně Ondřej Petrák hostující obránce a z úhlu prostřelil golmana popáté - 5:0.

Gólové hody se po přestávce přibrzdily, ale přesto diváci ochuzeni o další zásahy nebyli.

V52. minutě zvýšil z 20 metrú ránou Kunc, když propálilvšechno, co mu stálo v cestě - 6:0. Utkání výsledkově završil v 75. minutěpo kombinační akci střelou pod břevno spolehlivě hrající stoper Novák - 7:0.

Zápasse pak v plné režii domácích v poklidu dohrál. Domácí podali spolehlivý kolektivní výkon, který jim zajistil zaslouženě vysoké vítězství.

Branky: 29. a 31. Rom, 8. Holan z pk, 28. Krupa, 35. O. Petrák, 52. Kunc, 75. Novák.

N. Ves: Holan - J. Petrák, Novák, Lantora - Staroba - Kokštejn, Venta - Krupa, Kunc, Rom - O. Petrák. Stř.: T. Petrák, Durdil, Zikán.