Klecany – N. Ves
2:2 (0:0)

V první půli diváci moc gólových situací neviděli. Hrál se opatrný fotbal s řadou nepřesností na obou stranách. Častěji měli míč na svých kopačkách hosté, ale díky již zmiňovaným nepřesnostem z toho nic nevytěžili.

Branky začaly padat až ve druhém dějství.

První přišla v 67. minutě. Staroba zahrával roh, míč se dostal k Romovi, který nezištně přihrál Jakubovi Kokštejnovi, a ten se nemýlil. O minutu později pak Jakub Kokštejn vybídl ke skórování Šindeláře, který hlavou překonal brankáře – 0:2.

Novovesští pak měli šance svůj náskok zvýšit, zejména když postupovali ve dvou na jediného domácího obránce, ale nedokázali toho využít a tak přišel trest.

Domácí, kteří dlouho vypadali, že jsou s výsledkem smíření, v poslední desetiminutovce vyvinuli velký tlak a dvěma brankami Rybeckého stav zápasu srovnali.