Č. Krumlov – Nová Ves
2:2 (0:0)

Začátek zápasu byl z obou stran opatrný. Jako první zahrozili hosté v 16. minutě, když po centru Šindeláře z pravé strany hlavičkoval Dort pouze do domácího brankáře. V 21. minutě zblokovali domácí obránci střelu Pince z malého vápna, po úniku Krbečka po levé straně a přistrčení od Dorta. Domácí odpověděli v 27. minutě centrem Svobody, po kterém skončila střela Rosůlka z voleje vedle Holanovi branky.

V 31. minutě se po faulu na Pavla Pilíka postavil k zahrání přímého kopu Dort a jeho střela z 18 metrů orazítkovala spojnici tyče a břevna.

Nová Ves měla v této části utkání mírnou převahu,ale do závěru prvního poločasu se už žádná nebezpečná situace nezrodila.

Ve 49. minutě se Šindelář protáhl po pravé straně až do pokutového území, kde byl faulován. Penaltu proměnil Dort střelou k pravé tyči. Odstartoval tak nejzajímavější čtvrthodinu zápasu.

Nejprve se totiž v 58. minutě podařilo domácím vyrovnat hlavičkou Rosůlka, aby o šest minut později vrátil Nové Vsi vedení také hlavou Krbeček.

Jen o pár desítek vteřin později pak hlavičku domácího Wágnera vykopl Šindelář z brankové čáry, ale po následné skrumáži se domácí útočník přece jen radoval.

V 80. minutě se ocitl sám před brankářem hostující Macháček, ale ve stoprocentní šanci selhal.

O tři minuty později to na rozhodčího zkoušel v pokutovém území domácí Svoboda a za nafilmovaný pád viděl druhou žlutou a červenou kartu. Přesilovku už však hosté nevyužili.

Branky: 58. Rosůlek, 66. Wágner – 49. Dort z pk, 64. Krbeček. ŽK: 1:2. ČK: 83. Svoboda Krum.).
Nová Ves: Holan – Šindelář, Novák (75. Krejčí), Kvída, Velas – P. Pilík (60. Rom), Dort, Macháček, Krupa – Krbeček, Pinc.

Další a zároveň poslední divizní utkání před rekonstrukcí kabin na domácím hřišti sehrají hráči Nové Vsi v sobotu od 10.15 hodin proti Milevsku.