Podlesí - Dublovice
5:1 (3:1)

První, kdo mohl gólovým zásahem posunout skóre na nové světelné tabuli, byl již ve druhé minutě Mlnařík. Jenže po centru Soukupa trefil jen hostujícího brankáře a stejně si při dorážce vedl i Soucha.

Na úvodní jarní branku se přesto dlouho nečekalo. V 10. minutě nedoskočil dublovický obránce na míč a kanonýr Červenka využil své rychlosti, takže jej dokázal těsně před vybíhajícím Ješutou usměrnit do sítě - 1:0. Hosté se ze zásahu nestihli ještě ani pořádně oklepat a už byl rozdíl dvougólový. Po zpočátku krokolomné kombinaci podnikl individuální průnik Kuba a na zadní tyči našel opět volného Červenku, který zblízka snad ani minout nemohl - 2:0.

Kdo si myslel, že bude brzy utkání rozhodnuté, byl za pár minut vyveden z omylu. Dublovice se lacino dostaly k autovému vhazování, Lengyel se šikovně uvolnil a přesným pasem našel Krůtu. Ten pohotově zpracoval míč na prsa a povedeným zakončením snížil - 2:1.

Poté se hra poněkud zvolnila. Dublovičtí v rozehrávce hráče Podlesí téměř nenapadali a soustředili se na obranu, která ovšem nebyla nijak pevná. Dopředu však zkoušeli podnikat nebezpečné výpady a proto bylo nutné opět navýšit vedení.

To se po rohovém kopu podařilo hlavou Mlnaříkovi, který zůstal zcela neobsazen - 3:1. Hosty pak brzy nato postihla další rána v podobě zranění kapitána Pudila.

První šanci ve druhém poločase si připravili hosté, ovšem chyběl jim v zakončení klid, což bylo znát po celé utkání.

Naopak ideální pozici dokázal svým průnikem opět připravit Kuba, který obešel vše, co mu stálo v cestě a zpětnou přihrávkou vybídl ke skórování Harvana - 4:1.

Další šanci měl na hlavě Soukup, avšak po centru Červenky hlavou těsně minul. Technické zakončení naopak zkoušel Sedláček, ale jeho lob skončil jen v Ješutových rukavicích.

Hra ve druhém poločase postupně ztrácela kvalitu, tempo a nasazení. Výjimkou byla akce, kterou předvedl čtvrt hodiny před koncem Sedláček. U půlící čáry si narazil s Kubou a rozhozenou obranou pak proběhl až k vápnu, kde podél vybíhajícího brankáře stanovil konečné skóre na 5:1.

Hosté mohli ještě několikrát korigovat, když fotbalisté Podlesí závěr zápasu zcela vypustili. Koncovku však nedokázali ani v těchto případech vyřešit a Černohorský všechny jejich pokusy pochytal.

Branky: 10. a 16. Červenka, 27. Mlnařík, 59. Harvan, 73. Sedláček - 18. Krůta. Rozhodčí: Kotlár.

Podlesí: Černohorský - Soucha, Kocourek, Mlnařík, Janát (80. Řehák) - Růžek (55. Vojtíšek), Soukup, Kuba, Sedláček - Harvan (63. Jaroš), Červenka.
Dublovice: Ješuta - Jelínek, Rozvoral, Pudil, Ségl - Vondrák Martin, Vondrák Michal, Lomoz, Marešovský - Krůta, Lengyel. Stř.: Čejda, Budka.