Podlesí – Hostomice
5:1 (1:0)

Postupem času získali hosté lehkou územní převahu, ze které v prvním poločase vyprodukovali dvě velice podobné gólové šance.

V té první hlavičkoval zblízka Hadraba, ale Krejza stál na správném místě a situaci zachránil. Podlesí se podařilo odpovědět slibnou příležitostí Janáta, který z úhlu mířil těsně vedle. Vzápětí v dobré pozici netrefil domácí branku Martin Kačírek.

Naopak na Podlesí se usmálo štěstí, když Růžek prodloužil trestný kop do vápna, kde Zíma pod tlakem míč neudržel a Gabriel doklepl hlavou do opuštěné branky – 1:0.

Hostomičtí byli i poté aktivnější a srovnat mohl hlavou A. Bábíček, jenže mířil do místa, kde stál Krejza.

Hosté si svou sílu určitě uvědomovali a chtěli s výsledkem něco udělat. Jejich plány však dostaly vážnou trhlinu hned po pěti minutách druhé půle. Po úniku Janáta dotlačil míč do branky Růžek.

Šanci na kontaktní gól pak vzal hostům dobrým zákrokem opět Krejza, když byl u propadlého míče těsně před dorážejícím hráčem soupeře.

O chvíli později se ale po chybě při obsazení dostal k zakončení Spousta a z ostrého úhlu se trefil ke vzdálenější tyči – 2:1.

Drama však odmítl Soukup, jehož trestný kop se otřel o tyč a Zíma neměl nárok – 3:1.

Po dalších deseti minutách navíc Soukup našel dlouhým centrem nehlídaného Mlnaříka, který z první trefil také ideálně k tyči a Podlesí vedlo již o tři branky – 4:1.

Definitivní podobu výsledku dal Růžek, který uklidil míč do branky poté, co Gabriel nastřelil tyč – 5:1.

Branky: 50. a 79. Růžek, 29. Gabriel, 63. Soukup, 72. Mlnařík – 62. Spousta. Rozhodčí: Zubková.

Podlesí: Krejza – Jaroš, Soukup, Hodermarský, Kadlec – Růžek, Kuba, Soucha, Vojtíšek (81. M. Černý) – Janát (58. Mlnařík), Gabriel (86. D. Černý).