Podlesí – Rožmitál
3:1 (1:0)

Po rozháraném úvodu postupně domácí převzali iniciativu a zejména díky průnikům navrátilce Sedláčka a Kuby se měla hostující obrana co otáčet. V 15. minutě našel druhý jmenovaný na zadní tyči zcela volného Janáta, který si však s dobrou šancí dobře neporadil. Vše si nicméně vynahradil hned při dalším útoku, když brankář centrovaný míč neudržel a Janát pohodlně doklepl – 1:0.

Několik dalších slibných akcí pak Podlesští nedokázali dotáhnout do konce. Hráči Rožmitálu se za první poločas k ohrožení branky nedostali.

Ve druhé části už ovšem přitlačili na pilu a brzy potrestali vyčkávání domácích. Zblokovaná střela propadla k volnému Leitermannovi, který odrazem od země poslal míč pod břevno – 1:1.

Radost hostů z vyrovnání ale měla jepičí život. Kuba po třech minutách strhl vedení opět na stranu Podlesí střelou z 20 metrů – 2:1.

Rožmitál se nevzdával a vyrovnání měl na kopačce Fous, avšak v dobré pozici přestřelil. Pojistit vedení mohl na druhé straně Vojtíšek, ale samostatný únik zakončil do Eisenreicha.

Jistotu tak Podlesí dala až druhá branka Janáta, kterému po chybě obránce naservíroval opět před prázdnou branku Růžek – 3:1.

Hosté sice zbraně ani poté nesložili, ale jejich snaha se omezila jen na několik střeleckých pokusů, které postrádaly přesnost. A když po samostatné akci Janát odmítl hattrick, skóre již zůstalo nezměněno.

Branky: 17. a 71. Janát, 58. Kuba – 55. Leitermann. Rozhodčí: Zubková.

Podlesí: Černohorský – Soucha, Mlnařík, Pacina, Kadlec – Sedláček, Vojtíšek, Kuba, Růžek – Harvan, Janát (88. M. Černý).
Rožmitál: Eisenreich – Hruška, Hofman, Trefný (Velek), Pejsar – Mora, Váně, Hausleitner, Fous – Doležal (Machek), Leitermann (Šturc).

PETR MLNAŘÍK