První půle byla poměrně vyrovnaná, i když dobříšští hráči lépe kombinovali, šance byly na obou stranách. U domácích měl největší příležitosti Michal Vondrák, který z blízka nedokázal překonat Součka, za hosty byl nejblíže první brance Mann po centru Gregora, ale nedokázal trefit míč.

Napravil to pět minut před koncem první části utkání, když rychlý brejk zakončil Junek přesným centrem a Mann hlavou vstřelil první branku.

V úvodu druhé půle měli Dublovičtí tři přímé kopy, z nichž nejnebezpečnější byl od Tesárka, který těsně minul branku.

V 57. minutě se Mann probil přes několik hráčů, přihrál Dortovi, který z blízka skóroval.

O držiteli poháru bylo rozhodnuto, zvláště, když se zranil další domácí hráč, a tak dublovičtí dohrávali v devíti lidech. K jejich cti je nutno říct, že se i tak snažili o útočnou hru.

Do oslabené obrany hráči Dobříše B snadno pronikali, avšak zahazovali jednu šanci za druhou. Až čtyři minuty před koncem se po přihrávce Dorta přece jen prosadil Mann a opakovanou střelou překonal Ješutu.

Minutu před koncem upravil skóre Martin Vondrák střelou k tyči.

Dobříšští fotbalisté tedy vyhráli i druhý finálový zápas a po šesti letech mohli pozvednout nad hlavu pohár, který převzali z rukou předsedy OFS Příbram Martina Havla.

Dublovice – Dobříš B 1:3 (0:1)
Branky: 89. Mart. Vondrák – 40. a 86. Mann, 57. Dort. ŽK: Čejda – Dort, Zbíral. Rozhodčí: Stehlík. Diváci: 60. První zápas: 2:5.
Dublovice: Ješuta – Čejda, Bém, Mart. Vondrák, Mich. Vondrák, Lomoz, Jelínek, Tesárek, Ballon, Dvořák, Čejda.
Dobříš B: Souček – Karásek (46. Pilecký), Talůžek (73. Kozohorský), Zbíral, Horáček – Gregor, Dort, Š. Kuchař, Suchan – Mann, Junek.