Sedlčany – Štěchovice 2:3 (0:1)

Proti třetiligovému soupeři se Sedlčanští prezentovali dobrým výkonem, za který by si zasloužili minimálně remízu.

Na vedoucí gól soupeře dokázal po přestávce odpovědět Brotánek a vyrovnaný stav vydržel až do 80. minuty. Pak zkušený tým Štěchovic dvakrát využil výškovou převahu a dostal se do dvoubrankového náskoku. Porážku pak zmírnil znovu Brotánek, tentokrát proměněním pokutového kopu.

Generálku na start divize odehrají sedlčanští fotbalisté v sobotu od 14 hodin ve Voticích.

Branky: Brotánek 2 (1 z pk).
Sedlčany: Glogar – Řehák, Vystyd, Brotánek, Repetný, Hájek, Kdolský, Dvořák (67. Čejda), Soldát (80. Matoušek), Senft (80. Krůta), Sirotek (46. Valenta).

Dobříš – Písek 1:2 (0:1)

V úvodu utkání byli domácí nebezpečnější, avšak několik slibných šancí neproměnili. Poté, co písečtí hráči nastřelili tyč a Šedivý předvedl výborný zákrok, se hosté ujali vedení brankou Hudáka. Pak se hra vyrovnala, šanci na vyrovnání měli Liška a Karas, Čálek nastřelil tyč a na druhé straně i domácí gólman se vyznamenal.

Ve druhé půli hned v úvodu zahodili svoje příležitosti Karas a Junek, avšak v 58. minutě dorazil střelu odraženou od břevna Votava a Písek vedl 2:0.

Dobříšští pak pálili jednu šanci za druhou. Branku nedal ani Maryška, ačkoliv obešel i brankáře. Až v 70. minutě snížil po rohovém kopu Junek, ale vyrovnat se domácím již nepodařilo.

Branky: 70. Junek – 24. Hudák, 58. Votava.
Dobříš: Šedivý (46. Weber) – Petrlík, Horáček, Rychlík, Čálek (72. Tran) – Rychlý (53. Maryška), Dort, Liška, Šrain – Karas, Junek.

Další výsledky: Podlesí – Komárov 1:3 (1:1), N. Knín – D. Dušníky 4:3 (1:0).