„Zápas našich s Ruskem začíná ve 20.45 hodin. Zatím to vypadá, že o projekci bude velký zájem, tak bychom doporučili všem, ať přijdou včas. Místa nijak určovat nebudeme, bude platit, že kdo dřív přijde, bude mít větší výběr, kam si stoupnout. Ale obrazovka bude dost vysoko a hodně velká, takže vidět bude téměř odevšad," říká jeden z organizátorů akce Vlastimil Ševr.

Dříve by měli přijít nejen ti, kdo chtějí stát v předních řadách, ale také ti, kdo se chtějí podílet na nahrání vzkazu českým fotbalovým reprezentantům. „Od sedmi hodin budeme na náměstí pod taktovkou zkušené cvičitelky Milušky Pilátové po skupinkách zkoušet jednoduché choreo, které pak kolem osmé hodiny společně nahrajeme a odešleme přímo do dějiště šampionátu," dodává Ševr.

Projekce na náměstí TGM budou celkem tři. Při všech bude připraveno občerstvení i dětský koutek. Při druhém zápase 12. 6. se navíc uskuteční autogramiáda fotbalistů a soutěž v nožičkách a při závěrečném utkání 16. 6. pak beseda s úspěšnými příbramskými sportovci z oblasti motosportu, kde opět nebude chybět soutěž o zajímavou cenu. "Pokud by naši fotbalisté postoupili ze skupiny, budeme jednat o dalším promítání," potvrdil Ševr.