Rožmitál - Podlesí
4:2 (3:1)

Vstup do derby se lépe povedl domácím. Po úvodním oťukávání vybojoval ve středu hřiště míč Mora a ulicí vysunul Hausleitnera, ten se zasekávačkou zbavil vracejícího se Janáta a levačkou trefil vzdálenější šibenici - 1:0.

O chvíli později Soukup nacentroval do vápna, Mlnařík míč sklepl a Červenka z otočky pálil do břevna, odkud šel míč do země a do náruče brankáře Zrna. Pomezní však signalizoval, že již překročil brankovou čáru a bylo tedy vyrovnáno - 1:1.

V polovině poločasu mohli jít domácí opět do vedení, když střelu Mory zblízka dorážel Machek, ovšem Černohorský obětavým zákrokem dokázal stoprocentní šanci zlikvidovat.

Poté nastala fáze převahy hostů a spálených šancí. Nejprve Červenka v samostatném úniku trefil trestuhodně pouze gólmanovy nohy. Krátce nato předvedl svůj typický průnik Kuba, ovšem při zakončení rozvlnil jen boční síť.

A tak si vzali slovo opět domácí. Mora dostal ideální přihrávku za obranu, stejně jako při prvním gólu zasekl dobíhajícímu Mlnaříkovi a výstavním angličanem vrátil Rožmitálu vedení - 2:1.

Za dalších pět minut využili Rožmitálští nedůrazu uprostřed hřiště, Branžovský vysunul Moru, který přesným centrem našel nabíhajícího Hofmana a bylo to 3:1. Navíc ještě v poslední šanci první části zkoušel Leitermann štěstí patičkou, ale míč skončil mimo branku.

Ve druhém poločase převzali Podlesští iniciativu, ovšem jejich hře chyběla lehkost a myšlenka. I přesto měl velmi slibnou šanci Růžek, hlavičkoval však nad domácí branku a po rohu netrefil branku ani hlavičkující Soucha.

S blížícím se koncem začali hrát hosté v obraně jeden na jednoho, čehož domácí ihned využili. Kdo jiný, než muž zápasu Mora pronikl do vápna a přihrál na Doležala, jehož zakončení Černohorský sice vystihl, ale gólu nezabránil - 4:1.

Těsně před konečným hvizdem ještě stihlo Podlesí snížit. Soukup našel dlouhým pasem Červenku, který připravil gólovou přihrávku pro Vojtíška - 4:2.

Branky: 8. Hausleitner, 39. Mora, 44. Hofman, 78. Doležal - 14. Červenka, 88. Vojtíšek. Rozhodčí: Dvořák - Kelner, Vosolsobě.

Rožmitál: Zrno - Závodný, Hruška, Trefný, Pejsar - Hausleitner, Mora, Hofman, Branžovský - Machek, Leitermann. Stř.: Doležal, Fous, Velek
Podlesí: Černohorský - Soucha, Kocourek, Mlnařík, Janát (46. Jaroš) - Růžek (66. Vojtíšek), Soukup, Kuba, Sedláček - Červenka, Harvan.

PETR MLNAŘÍK