Rožmitál – Votice
2:2 (1:1)

Hosté si v úvodu vypracovali řadu šancí, ale v koncovce selhali. Homolkovu ránu vytěsnil gólman na roh, Budilovu hlavičku zastavil obránce na brankové čáře, Štork po průniku pálil do tyče, míč se odrazil do brankáře a na roh, A tak gólově skončilo jen zakončení Štorka.

Domácí navíc přišli ve 35. minutě o vyloučeného Doležala za řeči. O to víc překvapilo, když těsně před odchodem do kabin Leitermann po chybné votické rozehrávce vyrovnal.

Hosty branka rozhodila a ve druhém poločase mohli dokonce prohrávat, ale trestný kop vyrazil Soukup na roh a po dlouhém výkopu brankáře a nedorozumění ve votických řadách vykopával Budil míč z prázdné branky.

Hosté byli opařeni, přesto jim stačila jedna akce, aby šli znovu do vedení. Po centru Homolky se uvolnil Viskup a poslal míč do sítě.

Jenže Votickým nebyla výhra souzena. Domácí se i v deseti tlačili za vyrovnáním, které přišlo v 88. minutě z penalty. První střelu Soukup ještě vyrazil, ale na dorážku Leitermanna nestačil.

Branky: 44. a 88. Leitermann – 22. Štork, 75. Viskup. Rozhodčí: T. Pejša. ŽK: 1:1. ČK: 35. Doležal (Rož.).