Benátky – Sedlčany
4:3 (2:1)

Tatran si v úvodu vynutil mírnou převahu, ale bez úspěšného zakončení. Po čtvrt hodině se hra vyrovnala a ve hře hostů se začala objevovat okénka. Ve 25. minutě zůstal osamocený domácí hráč mezi obranou a hlavou skóroval – 1:0.

Sedlčanská odpověď přišla ve 30. minutě. Na Dvořákův centr si naběhl Martin Valsa a rybičkou skóroval – 1:1.

Stejně rychle však reagovali i domácí, takže radost z vyrovnání vydržela hostům jen čtyři minuty – 2:1.

Ve 41. minutě rozezvonil Fejtl tyč a těsně před přestávkou mohl srovnat Radek Valsa. Místo střely z hranice velkého čtverce se pokusil o kličku a obránce mu míč vypíchl.

Sedlčanský trenér o přestávce upozorňoval hráče, že domácí mají výkop a nesmějí nám dát branku. Ale stalo se a domácí šli do dvoubrankového trháku – 3:1.

Hned po rozehrání uvolnil Radek Valsa Lípu, a ten vymetl domácí šibenici. Bylo to tedy znovu jen o gól – 3:2.

Hosté měli míč častěji na kopačkách a snažili se o střelbu. Ale Lípa, Dvořák, Martin Valsa ani Kopřiva přesně nemířili. Ve velké šanci nastřelil Lípa břevno. Gól by však stejně neplatil pro ofsajd.

V 76. minutě předvedl nádhernou akci Soldát. Obešel čtyři hráče, nahrál Řehákovi, ten z první na Lípu, který přes celou branku vyrovnal – 3:3.

I tentokrát však vydržel nerozhodný stav jen čtyři minuty, než domácí vstřelili rozhodující branku – 4:3.

„I podle slov domácích jsme si tentokrát nezasloužili prohrát. Remíza by byla spravedlivá. Tatran v tomto utkání hrál dobře jako celek. Když budeme hrát jako v Benátkách, přijdou znovu vítězství a i štěstí se k nám přikloní. Možná, že to bude už tuto neděli doma proti Louňovicím," věří vedoucí sedlčanského týmu Jiří Voráček.

Sedlčany: Bosák – Řehák, Kopřiva, Pudil, Fejtl, Soldát, Dvořák (83. Matoušek), R. Valsa, Lípa, M. Valsa, Bartůšek (76. Pešek).