Sedlčany – Louňovice
0:5 (0:1)

Tatran začal aktivně a v 15. minutě měl vyhrávat 3:0, ale šance neproměnil a když dal gól, byl z ofsajdu. V 18. minutě přišel brejk hostů a vedení 1:0. Naše hra se začala hroutit, hosté pohodlně zastavovali naše útoky a pokusy o vyrovnání.

Druhý poločas začal naším výkopem a trenéři kladli hráčům na srdce, že rozehrávka musí jít dopředu. Ale naši hráči rozehráli do zadu, ztratili míč a hosté za pouhých 15 vteřin po zahájení hry z brejku skórovali podruhé 2:0.

V 50. a 60. minutě mohl vstřelit kontaktní gól Martin Valsa. V prvním případě ho vychytal brankář hostů, v druhém střílel vedle. Možná mohl nahrát nabíhajícímu Soldátovi, ale vzal odpovědnost na sebe a nedal.

V 65. minutě skórovali hosté opět z brejku potřetí a naše hra se rozpadla. A tak hosté v 81. a 88. minutě zatloukli čtvrtý a pátý hřebíček do naší rakve.

"Naši hráči působili na hřišti jako by spolu hráli poprvé. Vůbec nebránili, nechali v klidu hosty kombinovat a střílet branky. Je dobře, že se končí, hráči po splnění cíle zachránit soutěž přestali trénovat, a to je na jejich výkonech znát. V sobotu odjedeme do Českého Brodu na poslední zápas, potom mají hráči do 10. července volno a pak se začneme připravovat na nový ročník, ve kterém budeme chtít hrát v první polovině tabulky," prozradil vedoucí sedlčanského týmu Jiří Voráček.

Sedlčany: Bosák - Řehák, Čejda, Kopřiva, Spálenka, Bartůšek, Bartoš, R. Valsa, Soldát, Pešek (70. Dvořák), M. Valsa.

JIŘÍ VORÁČEK