Sedlčany – Ovčáry
2:4 (2:1)

Domácí tým i mimo svůj domácí stadion potvrdil, že na jaře podává slušné výkony. V boji o záchranu potrápil nejednoho favorita a i tentokrát to neměl soupeř jednoduché.

Už v 7. minutě se po rohu k odraženému míči dostal Pešek a nekompromisně zavěsil – 1:0. O minutu později M. Valsa využil zaváhání hostů v rozehrávce a střelou k tyči překonal Straku – 2:0.

Ovčárští se probudili po čtvrthodince hry a po rychlé kombinační akci přihrávku Šmidrkala zužitkoval Hyka – 2:1. Od této chvíle hosté ovládli hru, jenže vyrovnat se jim do poločasu nepodařilo. Domácí brankář Mošnička totiž několikrát své spoluhráče podržel.

Druhý poločas zahájili hosté náporem, který vyústil vyrovnávací brankou. Po průniku Maršnera do otevřené obrany se do jeho centru položil rybičkou Voljanskij a hlavou vyrovnal.

Domácí se ve snaze získat vedení zpět na svoji stranu vrhli do útoku. Velice blízko k třetí brance měl M. Valsa, jenže tentokrát Straka vytáhl jedinečný zákrok a nebezpečnou střelu domácího kanonýra vytáhl na roh. Tlak domácích ale brzy vyprchal a ke slovu přišli opět hosté.

Nejprve gólovou střelu Hyky stačil brankář Mošnička konečky prstů vytěsnit na roh. V 76. minutě však přišla opět rychlá akce po levé straně a po Maršnerově centru se z voleje trefil Voljanskij – 2:3. Domácí už na vyrovnání neměli sílu. Naopak, po pěkném vysunutí Hyky šel Dohnal sám na brankáře a podél vybíhajícího Mošničky zpečetil osud domácích.

Branky: 7. Pešek, 8. M. Valsa – 49. a 76. Voljanskij, 18. Hyka, 82. Dohnal. ŽK: Brotánek, Bartůšek – Baloun, Mihalík. Rozhodčí: Suchý. Diváci: 100.

Sedlčany: Mošnička – Bartoš, Kopřiva, Brotánek, Pudil – Řehák, R. Valsa (64. Soldát), Čejda (76. M. Dvořák), Bartůšek (70. Lípa) – Pešek, M. Valsa.