Sedlčany - SK Rakovník
2:1 (2:0)

Zápas začal šancí Martina Valsy, který se po přihrávce Peška ocitl sám před brankářem, ale střílel nad. V 8. minutě už šel Tatran do vedení. Martin Valsa unikl a přihrával nabíhajícímu Soldátovi, ale míč trefil nohu hostujícího kapitána Fojtíka, který vymetl šibenici vlastní branky a poslal Tatran do vedení 1:0.

Ve 14. minutě jsme šli do vedení 2:0. Opět unikl Martin Valsa, našel v pokutovém území Čejdu, ale ten trefil jen hostujícího beka, od kterého se naštěstí míč odrazil k Peškovi, který neměl problém poslat míč do branky.

Od 25. minuty upadala naše hra a soupeř přebíral iniciativu. Naštěstí předvedl Bosák v brance ve 36. minutě famózní zákrok a udržel do poločasu čisté konto.

Druhý poločas byl z naší strany ještě horší, nakopávali jsme míče, tím pádem nám nehrála záloha, zahazovali jsme šance. Hosté měli převahu a my jsme čekali jako proti Úvalům, kdy soupeř otočí skóre.

Naštěstí neměl soupeř takovou kvalitu, jako Úvaly a dokázal jen snížit střídajícím Isteníkem na 2:1.

V závěru zápasu mohlo být ještě hůř. Nejprve se tři naši hráči řítili sami na branku, dobře to vykombinovali a předložili míč před prázdnou branku Bartůškovi, který ale nepochopitelně branku přestřelil. Místo abychom se radovali ze vstřelené branky, musel v nastavení zachraňovat na brankové čáře Pudil a brankář Bosák.

Je až trestuhodné a vůči mužstvu i divákům nezodpovědné, co dokážeme zahodit. Na fotbal se chodí pro pocit z dobré hry a na pěkné branky a ne se koukat na neproměnné šance!

Branky: vlastní, Pešek - Isteník.

Sedlčany: Bosák - Řehák, Janoušek, Kopřiva, Pudil, Čejda (85. Spálenka), R. Valsa, Bartoš, Soldát, Pešek (70. Bartůšek), M. Valsa.

K dalšímu zápasu jedeme v neděli do Benátek ve 14.00 hod.

JIŘÍ VORÁČEK