Sp. Příbram – Benátky
0:1 (0:0)

Hosté v posledních třech zápasech vstřelili 21 branek a v gólových manévrech chtěli pokračovat i na Spartaku. Jenomže zde se jim postavil bojující celek, v čele s neprůstřelným Poplšteinem.

„V první půli jsme ještě měli i náznaky šancí, možná jsme měli i kopat penaltu, ale vítězství hostů bylo zasloužené. Byli lepší," uznal příbramský trenér Miloš Nepivoda.

V bezbrankové první půli stály za zmínku průniky dorostence Kosa, po nichž se k zakončení cpal Trefný. Na druhé straně likvidoval Poplštein několik centrů i střel.

Nová posila Spartaku Kokštejn se představil povedenou ranou z trestného kopu, míč však zastavila zeď. „Potřebujeme zlepšit hru dopředu, je to všechno moc na náhodu. V tomto směru Honza ukázal, že by měl opravdu být posilou," vyzdvihl výkon nového Spartakovce Nepivoda.

Po změně stran se hra přestěhovala na obrannou polovinu Spartaku a Poplštein se musel hodně činit, aby zachránil čisté konto. V 55. minutě za něj zaskočil na brankové čáře Lantora.

Tlak hostů byl korunován rozhodujícím gólem v 62. minutě. Škárecký se ve vápně dobře uvolnil a rozhodl o osudu zápasu. „Mrzí mě, že jsme opět dostali gól po rohu a ještě ke všemu šel míč po zemi. Ale mnohem víc mě štvala porážka v Sedlčanech. Tentokrát byl přístup kluků v pořádku. Doufám, že to tak bude pokračovat i v Berouně a dalších zápasech. Musíme se ještě naučit vpředu víc rvát o míč a hlavně ve vápně soupeře být daleko víc agresivní," uzavřel hodnocení Miloš Nepivoda.

Branka: 62. Škárecký.
Sp. Příbram: Poplštein – Matějka, Suchý, Janů, Lantora – Voříček /65. Šutek), Kokštejn, Pravda, Kos – Ivaník (84. Sláma), Trefný (81. Štochl).