Sp. Příbram – Dobřichovice
2:1 (2:0)

Začátek byl v režii domácího celku. Nejvíce byl vidět agilní Matějka, který obstarával většinu akcí.

V 11. minutě se v první šanci po centru Suchého objevil Janů, ale jeho střela mířila vedle. Brzy poté unikl Matějka a hostující gólman Novák měl co dělat. Ve 12. minutě ukázal své kvality i Zykán při Osvaldově střele.

Po půlhodince skončila Pravdova střela těsně nad, a tak se diváci první branky doč-kali ve 33. minutě. To se po Matějkově akci ve vápně dobře uvolnil Smejkal – 1:0. O pět minut později prošel obranou Šutek, jeho střelu vyrazil Novák před Janů, který svůj výborný výkon pečetil brankou – 2:0. Do přestávky ještě dvakrát zazlobili hosté, ale v koncovce byli neškodní.

Po změně stran Spartakovci začali kazit přihrávky a dávali hostům dost prostoru ke střelbě. Přesto měli blíže ke vstřelení gólu domácí. Největší měl v 58. minutě Kocourek, který se dobře uvolnil, ale místo střely z výhodné pozice zbytečně přihrával Smejkalovi, který v rozhodujícím okamžiku upadl. Okamžitě z protiútoku hosté výsledek korigovali Smiovským – 2:1.

Trenéři na situaci reagovali dvojnásobným střídáním. Na hřišti se objevili rychlíci Voříšek s Trefným, kteří měli hru více rozhýbat.

V 68. minutě Dražanovo sólo likvidoval Novák. Několik dobrých příležitostí měl Matějka, ale tu největší měl Suchý, když se postavil k penaltě po Dražanově sražení. V 80. minutě však s touto tutovkou naložil špatně a jeho střelu výborný gólman Novák chytil.

V 84. minutě nastřelil Matějka tyčku, ale blízko k vyrovnání byli i hosté. Osvaldova střela byla naštěstí vytěsněna na roh. Důležitě tři body tak zůstaly doma.

Branky: 33. Smejkal, 38. Janů – 59. Smiovský.

Sp. Příbram: Zykán – Kocourek, Nádherný, Janů, Lantora – Matějka, Pravda (65. Trefný, 90. Drašnar), Suchý, Šutek – Dražan, Smejkal (60. Voříšek).