Spartak popáté v řadě zvítězil, v tabulce už je třetí

Příbram - Fotbalisté Spartaku Příbram po rekordní výhře z minulého víkendu chtěli pokračovat v kanonádě i doma, ale tentokrát narazili na soupeře, který pečlivěji bránil a do šancí je příliš napouštěl. Vítězství si však přesto připsali, když rozhodly dva góly z první půle.

7.5.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Sp. Příbram – Hostouň
2:0 (2:0)

První střela letěla na branku robustního gólmana Kukelky v šesté minutě z kopačky stopera Suchého, ale hostující gólman ji vytěsnil na roh. Ve 20. minutě se mohl prosadit Jindřich, ale jeho střelu opět gólman vyrazil na roh.

Skórem pohnul po rohu pohotovou ranou Štochl ve 25. minutě.

V další příležitosti se objevil Voříšek, který běžel téměř od půlky sám na branku, ale nepodařilo se mu prostřelit brankáře. A tak si stovka diváků musela počkat na další branku do 43. minuty, kdy na centr Pacovského naběhl Dražan - 2:0.

Po změně stran se čekalo, že další branky nedají na sebe dlouho čekat, zvláště, když minutu po přestávce výborně nacentroval do vápna Dražan, ale Jindřich míč minul.

Chvíli poté se osmělili i hosté, ale střela Falouta skončila na tyči. V dalším průběhu Spartakovci začali produkovat fotbal, který se divákům moc nelíbil. Fotbalisté Hostouně úplně převzali iniciativu a začali domácí obraně zatápět. Naštěstí jejich koncovka byla dost mizerná.

K zlepšení herního projevu nepřispělo ani vystřídání obou útočníků. Dostálek se často nechával vystavovat do ofsajdu a Lagron se do hry moc nezapojoval.

Navíc v 80. minutě byl po druhé žluté vyloučen obránce Mašek, a tak utkání bylo dohráváno v obavách o výsledek. Spartaku citelně chyběli zkušení středopolaři Pravda se Ševrem, bez kterých hra zálohy citelně vázla.

Přesto se Spartak pátou výhrou v řadě posunul na třetí místo tabulky za bezkonkurenční Novou Ves a Černolice.

Branky: 25. Štochl, 43. Dražan.

Sp. Příbram: Krejčí – Mašek, Pacovský, Suchý, Nádherný – Trefný, Štochl, Houdek, Dražan - Voříšek (71. Lagron), Jindřich (54. Dostálek).
Hostouň: Kukelka – Motlík, Seidl (62. Onunsii), Vondra, Bureš – Falout, Elman, Zachariáš (13. Tichý), Černý – Burant, Vacula.

JOSEF BACÍK

Autor: Redakce

7.5.2012

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 14 500 Kč Montážní dělníci ostatních výrobků Montážní dělníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14500 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Pozice: montážní dělníci, OC, Jedná se o krátkodobé zaměstnání., Nástup od 15.10.2018 do 14.1.2019. Mzda: 14 500,- Kč, Kontakt:Leta Vasyl, tel.: 773 122 286, Místo výkonu práce:SERVIS 4U 2017 s.r.o.pracoviště Sádek, pracoviště ve firmě AGORTECH Sádek, Sádek č.p. 1, Příbram 1. Pracoviště: Servis 4u 2017 s.r.o.pracoviště sádek, 261 01 Příbram 1. Informace: Vasyl Leta, +420 773 123 286. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 20 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři Kuchaři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Čtyřsměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: kuchaři, Vyučení - obor kuchař., Práce pod vedením šéfkuchaře, spolehlivost v oblasti vaření, nová nerez kuchyně, mladý kolektiv., Lze i na zkrácený úvazek., Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, Nástup: od 1.10.2018 do 31.12.2019. Mzda: 20 000,- Kč, Kontakt: Cinklová, tel.: 704 717 018 (9:00 - 18:00 hod.), e-mail: personalni@holsin.cz, Místo výkonu práce: HOLŠÍN s.r.o., Rosovice č.p. 302, 262 11 Rosovice. Pracoviště: Holšín s.r.o. - holšiny, 262 11 Rosovice. Informace: Cinklová, +420 704 717 018. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 22 000 Kč Číšníci a servírky Číšník/servírka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: číšník/servírka, Hledáme komunikativní uchazeče, kterým vyhovuje práce s lidmi., Nástup: možný ihned. Mzda: 22 000,- Kč, Kontakt: Uhlík Milan, tel.: 608 981 182, e-mail: uhlikm@seznam.cz, Místo výkonu práce: MM-COR, s.r.o., Čechovská č.p. 56, Příbram VIII. Pracoviště: Mm-cor, s.r.o., čechovská, Čechovská, č.p. 56, 261 01 Příbram 1. Informace: Milan Uhlík, +420 608 981 182. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 700 Kč Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Dělníci ve zdravotnickém zařízení - uklízeči. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12700 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pozice: dělníci ve zdravotnickém zařízení - uklízeči, Požadujeme výpis z rejstříku trestu. , Zaměstnanecké výhody: ano, Nástup možný ihned na dobu určitou. Mzda: 12 700,- Kč, Kontakt: Korbelová Kateřina, tel.: 318 541 513 (8:00 - 14:30 hod.), e-mail: personalni@naplesi.cz, i osobně, Místo výkonu práce: Nemocnice na Pleši s.r.o., Nová Ves pod Pleší č.p. 110, 262 04 Nová Ves pod Pleší. Pracoviště: Nemocnice na pleši s.r.o., 262 04 Nová Ves pod Pleší. Informace: Kateřina Korbelová, +420 318 541 513.

Martin Boubal.

Cyklisté opět cinkali medailemi

Z loňského přípravného zápasu v plzeňské hale Lokomotiva. Český tým vyhrál nad Německem vysoko 13:2.

Čeští futsalisté míří do Nymburka a chtějí zpět na visegradský trůn

Proti svým! Příbrami se postaví odchovanci Suchan a Wágner

Karviná - S cílem potvrdit dobrý výkon a především zisk tří bodů z posledního domácího utkání proti Olomouci půjdou fotbalisté 1. FK Příbram do sobotního utkání 9. kola FORTUNA:LIGY, ve kterém se představí na hřišti třináctého celku tabulky Karviné.

-

Kam na fotbal: Do Bohutína míří rezerva Spartaku

Příbramsko - Okresní fotbalové soutěže čeká páté kolo. Podívejte se, jaké zápasy můžete navštívit.