Sp. Příbram– Hvozdnice
1:1 (0:0)

Hosté zahrozili již ve druhé minutě, kdy Krejčí špatně vyběhl a Fujdiar málem skóroval. Právě 19letý syn bývalého ligového hráče, dělal domácí obraně svou dravostí dost potíží. V páté minutě zastavil tohoto hbitého mladíka Dušek pouze za cenu žluté karty. Z následného trestného kopu se málem trefil Hlava.

Spartak odpovídal klasickými úniky Dražana, který však ve vápně svými centry marně hledal spoluhráče. V10. minutě Dražan naservíroval míč přesně na nohu Tošovského, ten šel sám na gólmana Hofta, ale nastřelil pouze jeho nohy. Chvíli poté kopal Dražan standardku a jeho střela skončila na ruce obránce Ušiaka, na což rozhodčí nereagoval. V další šanci byl Šutek, ale jeho střela skončila vedle.

V těchto minutách Spartakovci svého soupeře přišpendlili na jeho polovině, ale se střelbou byli stále na štíru. To nejlépe dokumentoval ve 30. minutě Ševr, který kopal penaltu za sražení Slačíka. Ze značky pokutového kopu slabou střelou trefil předem padajícího gólmana.

Další akce Dražana i Matějky byly sice pohledné, ale bez patřičného efektu.

Po změně stran rozhodčí Suchý nařídil další penaltu za faul, tentokrát na Matějku, a tu bezpečně proměnil Tošovský - 1:0.

Diváci čekali, že další branky na sebe nedají dlouho čekat, ale dočkali se gólu pouze v domácí síti. To v 68. minutě neohrabaně Dušek srazil Fujdiara a kromě vyloučení následovala i penalta, ze které Mráz s přehledem vyrovnal.

Po vyloučení Duška nasadili trenéři do pole dva útočníky Voříška s Králíčkem a začalo se hrát ze strany Spartakovců vabank. Stoprocentní šanci zazdil Tošovský, když jeho loženka skončila nad brankou. Střídající Voříšek nastřelil bombou břevno.

Při velké snaze o tři body byli nakonec k výhře blíže hosté, ale domácí od pohromy dvakrát podržel výborný gólman Krejčí, který společně se stoperem Suchým zachraňovali v závěru zápasu, co se dalo.

Branky: Tošovský z pk - Mráz z pk. Rozhodčí: Suchý.

Sp. Příbram: Krejčí – Dušek, Slačík, Suchý, Šutek – Kuba (50. Houdek), Ševr, Pravda (72. Voříšek), Dražan – Matějka (81. Králíček), Tošovský.
Hvozdnice: Hofta – Mrhal, Ušiak, Vykysalý (62. Zavadil), Neumann – Petschl, Zelenka, Pšenička, Hlava – Mráz (90. Kudej), Fujdiar.

JOSEF BACÍK