Síla vedoucího celku se předvedla v plné kráse hned ve druhé minutě, kdy si na roh vyskočil Viskup a poslal hosty do vedení. Spartak mohl vzápětí srovnat, ale Dražanovu penaltu gólman vystihl.

„Soupeř byl jednoznačně lepší a potvrdil svoji kvalitu. Inkasovaná branka v úvodu utkání byla zbytečná a neproměněná penalta nás srazila do kolen. Naše hra pak byla chaotická a bez nápadu," řekl po zápase vedoucí příbramského družstva Jiří Blažejovský.

Ovčáry držely taktovku zápasu pevně v rukou, Spartakovci se k zakončení dostávali jen sporadicky.

Až čtyři minuty před přestávkou prostřelil Hyka Solnaře a uklidnil tak hosty ještě před odchodem do kabin.

O osudu zápasu bylo rozhodnuto. Ovčáry si došly zcela zaslouženě pro další tři body. Navíc v poslední půlhodině nasázely Spartaku ještě čtyři branky, když se prosadil i náhradní gólman Černý, jehož trenér poslal na poslední minuty do útoku.

„Další obdržené branky nás dostaly do pozice, že už jsme zápas ztratili. S takovým soupeřem se nedal již otočit. To je možné se soupeřem, který je na stejné úrovni, ale hosté byli, myslím si, alespoň o dvě třídy výše," uznal Blažejovský.

Sp. Příbram – Ovčáry 0:6 (0:2)
Branky: 74. a 81. Hašler, 2. Viskup, 41. Hyka, 62. Müller, 90. Černý.
Sp. Příbram: Solnař – Dvořák, Suchý, Janů, Šutek – Mráz (65. Slabihoudek), Štochl, Drašnar, Hotový, Dražan – Sláma (52. Branžovský).