Poděbrady – Sp. Příbram
0:0

Domácí nastoupili s novou trenérskou dvojicí s cílem získat tři body a vzdálit se od sestupových míst. Pro Spartak na rozdíl od soupeře bylo nevýhodou, že na jaře poprvé hrál na přírodní trávě.

Trenér Spartaku musel na poslední chvíli sáhnout ke změně na postu brankáře, když nemocného Poplšteina nahradil Zykán. „Měl několik parádních zákroků. Naše zadní řady hrály spolehlivě, ale v útoku jsme se přes veškerou snahu bohužel gólu nedočkali," hodnotil utkání příbramský trenér Miloš Nepivoda.

V prvních dvaceti minutách se hosté seznamovali s trávníkem a domácí byli aktivnější, postupně však otěže zápasu přebíral Spartak. Soupeř hrozil pouze z občasných brejků.

Ve 2. půli už byli Příbramští lepší. Blízko byl úspěchu dvě minuty před koncem Tošovský, jeho bombu však gólman kryl.

„Domácí byli ze začátku aktivnější, ale v okamžiku, kdy jsme si zvykli na terén, dostali jsme utkání pod svou kontrolu. Body jsme spíše ztratili, než jeden získali. Nesouhlasím s článkem na webových stránkách Spartaku. Hráči si zaslouží pochvalu," rozhořčeně dodal Nepivoda.

Rozhodčí: Matoušek. Diváci: 80.

Spartak: Zykán – Tošovský, Suchý, Lantora, Kocourek – Janů, Voříšek (59. Trefný), Pravda, Dražan – Kaňa (72. Matějka), Smejkal (83. Dostálek).