Hosté měli v úvodu častěji míč v držení a vytvořili si i šance, ale pak přišla tragická desetiminutovka. Nejprve se z dálky trefil Horváth, o chvíli později pak obránce Spartaku při odkopu trefil Zimundu a Rejšice vedly 2:0. Dvě minuty nato si obnovil zranění útočník Sláma a se Spartakem začalo být zle.
Před přestávkou navíc zvýšily Rejšice na 3:0 z penalty, když Janů zastavil unikajícího Bělíka faulem.

Na začátku druhé půle mohl dostat hosty zpět do zápasu střídající Branžovský. Jeho hlavičku u vzdálenější tyče však brankář Tvaroh reflexivně vyrazil. Když pak na druhé straně centr Zikmundy srazil brankář Zykán tak nešťastně, že Bělíkovi stačilo pohlídat přechod balónu přes brankovou čáru, bylo definitivně rozhodnuto.

Po páté brance, kterou si připsal Bělík, byl vyloučen za další žlutý faul Janů, ale Spartak paradoxně za chvíli snížil. Dražan po levé straně přes Dufka zatáhl, odcentroval a nabíhající nepokrytý Mráz na chvilku zmrazil euforii.

Závěr mače patřil Bělíkovi.Naběhl si za beky, kde ho nezištně našel Falta a prvním hattrickem pečetil historicky první vítězství Rejšic v krajském přeboru.

Spartak Příbram si na první letošní výhru bude muset ještě počkat. Minimálně do příštího týdne, kdy jede do Semic.

Rejšice – Sp. Příbram 6:1 (3:0)
Branky: 53., 77. a 85. Bělík, 23. a 39. z pk Horváth, 30. Zikmunda – 80. Mráz. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Rozhodčí: Pejša.
SK SPARTAK Příbram: Zykán – Dvořák, Suchý, Janů, Hotový – Chytka – Hušek, Štochl (46. Mráz), Dražan – Ivaník (72. Smejkal) – Sláma (32. Branžovský).