Sp. Příbram – Semice
2:1 (2:0)

Hosté prověřili Poplšteina již ve 4. minutě. Domácí gólman obrovskou šanci Vavříkovi chytil.

Spartakovci odpověděli Voříškem, ale jeho slabá střela nemohla semického gólman Zemánka překvapit. Od této chvíle však zatlačili domácí hráči hosty do hluboké defenzívy. Stovka diváků se pak už v 15. minutě mohla radovat z první branky, když po rohovém kopu Bucha poslal míč do sítě hlavou Kocourek – 1:0.

Další pohledné akce záložní řady dávaly tušit, že se diváci brzy dočkají dalšího zásahu. To se také stalo ve 31. minutě, kdy perfektní centr přistál na hlavě Smejkala, který nekompromisně zavěsil – 2:0.

O tři minuty později více než stoprocentní šanci svou váhavostí zazdil Smejkal. Chvíli na to musel pro zranění odstoupit a byl nahrazen Dostálkem.

O přestávce hosté využili dvojího střídání a na hřiště přišlo úplně jiné mužstvo. Hned z prvního útoku unikl výborný Koštíř a jeho centrovaný balón si nešťastně srazil Poplštein do vlastní branky.

Inkasovaný gól dokonale otřásl psychikou domácího celku, který si od té doby kloudně nepřihráli. Hráči začali kupit obrovské množství chyb a diváci se začali strachovat o výsledek při spoustě brejkových výpadů hostů.

Výsledek však, hlavně díky střelecké nemohoucnosti Semic, nakonec Příbramští udrželi.

Branky: 15. Kocourek, 31. Smejkal - 50. vlastní. Rozhodčí: Mrázek. Diváci: 120.

Sp. Příbram: Poplštein – Trefný, Kocourek, Suchý, Lantora – Voříšek, Buch, Hausleitner, Sedláček – Matějka (72. Nádherný), Smejkal (38. Dostálek).
Semice: Zemánek – Bříza, Janáček (46. Kalina), Novák, Neuhasel – Koštíř, Bošina, Hromadník, Švarc (46. Semecký) – Vavřík, Rychtařík.