Sp. Příbram – Slaný
3:1 (1:1)

V 10. minutě dalekonosný výkop hostujícího gólmana perfektně a pohotově zpracoval Landvojtovič, posunul okamžitě míč na Čablíka, a ten jej prostrčil mezi obránci na Hořejšího. Útočník se tím dostal za obranu, před Krejčím nezaváhal a elegantně jej přehodil.

Obdržená branka s domácími hráči neotřásla a hnali se do útoku. Hned ve 13. minutě slánské obraně pěkně zavařili, překonali Kolumbiče, ale na brankové čáře jej zastoupil Šaroch a nakonec míč přece jen skončil v rukách gólmana.

Ve 21. minutě domácí obránce při odkopu nastřelil nohy atakujícího Volfa a Krejčí v brance domácího mužstva musel zasahovat. Další obléhání hostující branky ukončil nepřesnou střelou Houdek. Ve 34. minutě přišlo vyrovnání.

Po autovém vhazování a patičce domácího hráče se k míči dostal Trefný a střelou po zemi na vzdálenější tyč nedal Kolumbičovi žádnou šanci na úspěšný zákrok - 1:1. Ve 35. minutě Pravda poslal dlouhý centr z levé strany na Kolumbiče a málem ho překvapil. Brankář až na poslední chvíli míč dokázal vyrazit.

Poté vyrobil hrubici Suchý, když pomalou malou domů vybídl Čablíka ke skórování, ten to ale odmítl a Krejčí míč dokázal srazit na roh.

Minutu před koncem poločasu měli hosté kliku, když rychlý Dražan centroval z levé strany míč před Kolumbiče a před odkrytou bránou na zadní tyči ve skluzu byl Jindřich na míč krátký.

Druhý poločas zahájili hosté katastrofálně a vyrobili v rychlém sledu dvě fatální chyby v obraně. Ve 47. minutě to bylo zaváhání gólmana, když na dlouhý míč si sledován Šarochem naběhl Dražan a dokázal brankáře přehodit.

O čtyři minuty později pak u lajny na pravé straně hasil únik domácích skluzem Kemr a dokázal dostat míč do autu. Jenže po rychlém vhození autu se nestačili slánští obránci zorientovat a Jindřich pohotově prostřelil Kolumbiče potřetí.

I nadále pokračovaly šance Spartaku. V 55. minutě netrefil Houdek branku po centru Dražana a v 59. minutě pak Kolumbič vychytal Dražana. O dvě minuty později musel slánský gólman zasahovat znovu, tentokrát ještě před svým pokutovým územím.

Hosté se dosali k zakončení až v závěru. V 85. minutě akci dvojice Volf-Tauš středem hřiště zakončil prvně jmenovaný, ale jeho střelu Krejčí zlikvidoval.

V 89. minutě Dražanovu bombu Kolumbič vyrazil a dorážka Dostálka šla vysoko nad. V nastaveném čase se ještě v šanci ocitl Cimrman, ale Krejčí byl i tentokrát včas na správném místě a míč skryl ve svých rukavicích.

Branky: 34. Trefný, 47. Dražan, 51. Jindřich - 10. Hořejší.