Spartak hostil v sobotním dopoledni nováčka ze Zbuzan a celý zápas prohrával. Už v šesté minutě otevřel skóre Koubek a v polovině první části pak zvýšil Mungenga.

Hosté, kteří měli v sestavě například i exligového kanonýra Marka Kincla, už si pak vítězství vzít nenechali, řestože ve druhém poločase byli pod trvalým tlakem kamnářů.

Sp. Příbram – Zbuzany 2:3 (1:3). Branky: 30. z pk Šutek, 87. Vašek – 6. Koubek, 24. Mungenga, 36. Gotěk. Rozhodčí: Brožek. Diváci: 110.
Sp. Příbram: Solnař – Molnár, Suchý, Nádherný, Šutek – Slabihoudek (66. Mráz), Rychlík (36. Plecitý), Janů, Vondra, Vašek – Štochl.

Fotbalisté Podlesí si dojeli na Benešovsko pro další bodík do tabulky. V Nespekách sice po prvním poločase prohrávali, ale dvanáct minut před koncem vynutil penalty kanonýr Gabriel.

V nich však byli domácí neomylní a připsali si druhý bod navíc.

Nespeky – Podlesí 1:1 (1:0), pk. 5:3. Branky: 21. Kupša – 78. Gabriel. Rozhodčí: Žáková. Diváci: 150.
Podlesí: Černohorský – J. Mezera (46. Soucha), Kadlec, Vojtíšek, Růžek, Soukup, P. Mezera (72. Vacík), Makoš, Hausleitner, Gabriel, Riegel.