Na hřišti s umělou trávou to totiž byli pro mnohé překvapivě právě domácí, kteří měli častěji míč ve své moci. Za svou aktivitu pak byli už v 18. minutě odměněni vedoucí brankou.

Jenomže soupeři stačil první náznak šance a hned vyrovnal. Sedm minut po úvodní brance zápasu Solnař vyboxoval míč přímo na nohu Rodka a futsalový reprezentant skóroval povedeným lobem.

Na hřišti však nadále byli lepší domácí, ale žádnou další šanci už neproměnili.

Zejména po změně stran volaly po gólu šance Štochla. Exligový fotbalista jednou přehazoval brankáře a netrefil branku, podruhé se pokusil Kelemena obejít a klecanský gólman mu míč sebral. Při dorážce zblízka pak ztroskotal na strážci hostující svatyně Šváb.

Duel tedy dospěl do penaltového rozstřelu. Ve druhé sérii zaváhali střelci na obou stranách a pak se nikdo nemýlil až do deváté série. To Kelemen nohou vyrazil pokus Rampy a bod navíc tedy putoval k hostům.

Sp. Příbram – Klecany 1:1 (1:1), pk. 7:8. Branky: 18. Štochl – 25. Rodek. Rozhodčí: Benák. Diváci: 100.
Sp. Příbram: Solnař – Trefný, Mezera, Suchý (33. Štolba), Červeňák – Voříšek (56. Vašek), Kuba (56. Hančár), Hušek (70. Matějka), Rampa, Šváb – Štochl.