„Samozřejmě jsme čekali velmi těžký zápas. Hráli jsme s prvním týmem tabulky a navíc nám chyběli tři zkušení hráči základní sestavy. Chtěli jsme dobře bránit a vyrážet k rychlým brejkům, což se nám i dařilo," komentoval úvodní minuty sobotního zápasu kapitán kamnářů Michal Dražan.

Obraz hry byl zpočátku dle očekávání. Hosté se tlačili do útoku, ale naráželi na pozornou nově složenou obrannou čtveřici. Po jednom z brejků byl naopak na druhé straně blízko ke skórování Ivaník. „Jirka měl v první půli dvě velké šance, bohužel, nedal. Pak se nechal zbytečně vyloučit Halmo a chvíli na to jsme inkasovali gól," vzpomněl na nejdůležitější okamžiky první půle Dražan.

Po změně stran se Spartakovci soustředili na obranu a dopředu se nehnali ani hosté. Jejich herní projev však byl místy až příliš profesorský. „Zaměřili jsme se na obranu a čekali, jestli nám vyjde nějaký brejk nebo standardka. Soupeř držel míč a hrozil především ze standardních situaci, při nichž měl výškovou převahu," popisoval další průběh těžkého zápasu zkušený příbramský záložník, který nakonec výraznou měrou přispěl k tomu, že Spartak vyrovnal.

Právě on byl totiž tím, kdo posadil míč na hlavu střídajícího Slámy, který jej lehce nadzvedl přes gólmana do branky. „Po průběhu hry jsme s bodem spokojení. Je škoda toho vyloučení. Myslím si, že v jedenácti lidech jsme mohli Ovčáry klidně porazit," litoval Michal Dražan.

Sp. Příbram - Ovčáry 1:1 (0:1).
Branky: 84. Sláma – 36. Hyka. ČK: 34. Halmo (Pb.). Rozhodčí: Mrázek.
Spartak: M. Solnař – Opička, Nádherný, Janů, Šutek – Voříšek (76. Sláma), Štochl (76. Matějka), Tošovský (72. Kos), Halmo, Dražan – Ivaník (90. Jezbera).