Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zápis z STK OFS Příbram č. 31

Příbram - Na úterním zasedání komise STK byly zrušeny kontumace zápasů Počepic a ponechány výsledky, dosažené na hřišti. Dále byly všechny kluby informovány o povinnosti odstranit nesrovnalosti ohledně svého oficiálního názvu.

26.6.2013
SDÍLEJ:

OFS Příbram.Foto: archiv

Zápis STK č. 31 / 12-13
ze dne 25. 06. 2013

Přítomni: Kuba Josef, Pechar Jiří, Velebil Josef, Weber Radim, Borovička Jiří, Rys Václav.

1/ Kontumace:

Utkání 17. kola IV. třídy sk.A č.A3A1701 SK Litavan Bohutín B – TJ Sokol Dolní Hbity B se kontumuje výsledkem 3 : 0 a připsáním 3 bodů družstvu SK Litavan Bohutín. Utkání se nehrálo z důvodu nezpůsobilé hrací plochy. Navržený náhradní termín nebyl pro hosty akceptovatelný.
Utkání 11. kola OP dorostu č.C1A1104 FC Višňová – SK Nový Knín se kontumuje výsledkem 3 : 0 a připsáním 3 bodů družstvu FC Višňová. Družstvo SK Nový Knín se k utkání nedostavilo.
Udělena pokuta dle RMS čl.30/1: SK Nový Knín 1 000,- Kč

2/ Změny kontumací:

Ruší se kontumace utkání 16. kola III. tř. č.A2B1603 Sokol Počepice – SK Petrovice, 17. kola III. tř. č.A2B1705 FC Višňová – Sokol Počepice, 18. kola III. tř. č.A2B1804 Sokol Počepice – TJ Mokrovraty, 19. kola III. tř. č.A2B1904 SK Obory – Sokol Počepice 20. kola III. tř. č.A2B2005 Sokol Počepice – TJ Sokol Velká Lečice, 22. kola III. tř. č.A2B2206 Sokol Počepice – MFK Dobříš C..
Ponechávají se výsledky dosažené na hřišti. Viz zápis VV ze dne 24.6.2013.

3/ Vyjádření k námitce

V utkání 26. kola OP ut. č. A1A260 TJ Tatran Sedlčany B – TJ Sokol Pičín vznesl kapitán TJ Tatranu Sedlčany námitku k doplnění náhradníka soupeře do zápisu o utkání po jeho podpisu zápisu o utkání před začátkem utkání. Rozhodčí postupoval v souladu s RMS článek 21 odstavec 4. Doplnění družstva i náhradníků a jejich dopsání do zápisu o utkání je možné v okresních soutěží až do podpisu obou kapitánů po utkání.

4/ Nehlášení výsledků utkáních dle RMS čl.21 odst.15:

OP 24. kolo TJ Sokol Dublovice – TJ Sokol Jesenice nebyl nahlášen výsledek
III. třída 15. kolo TJ Ligmet Milín o.s. B – Kovohutě Příbram nebyl nahlášen výsledek
IV. třída 12. kolo TJ Sokol Nová Ves C – Stará Huť B nebyl nahlášen výsledek
Udělené pokuty dle RMS čl.31 odst.5 a 6: TJ Sokol Dublovice 200,- Kč, TJ Ligmet Milín o.s. 200,- Kč, TJ Sokol Nová Ves 200,- Kč

5/ Informace pro kluby:

Kluby, které v RP hráčů mají uvedený název klubu jiný (neúplný) než mají uveden ve stanovách schválených MV ČR, jsou povinny do začátku soutěžního ročníku 2013 – 14 tuto nesrovnalost odstranit a dát do souladu s článkem 3, odstavec 1 Organizační směrnice pro činnost členských klubů FA ČR.
Citace čl.3/1: Rozhodující znaky právní identifikace klubu tvoří jeho název a sídlo. Se změnou sídla a názvu klubu musí vyslovit souhlas Výkonný výbor FA ČR. Družstvo klubu ve všech věkových kategoriích jsou povinna startovat pod jedním, pro všechny společným názvem, pod kterým je klub registrován u Ministerstva vnitra ČR nebo zapsán v obchodním rejstříku. Tento název je oficiálním názvem klubu a musí být uváděn v přihláškách do soutěží, ostatních dokladech klubu a v registračních průkazech všech hráčů klubu.

Losovací aktiv pro soutěžní ročník 2013 – 2014 se koná v pátek 26. července 2013 od 16:00 hodin v kulturním domě v Lázu.

Zapsal: Kuba Josef

Autor: Redakce

26.6.2013
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jedna z volebních místností v Dobříši byla v areálu Základní školy Dobříš, Lidická
124

OBRAZEM: Na Příbramsku začaly parlamentní volby

Ilustrační foto.
AUTOMIX.CZ
3

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Lepší sedadla a třetí rozměr vrátily diváky do příbramského kina

Příbram – Jeden čas to s kinem vypadalo především kvůli návštěvnosti dost bledě, ale to je nyní už minulostí. Za první pololetí letošního roku byl průměrných počet 102 diváků na každé promítání. Příbramské kino je tak na druhém místě v návštěvnosti ze 188 sledovaných kin z celé republiky. Do těchto statistik se ale nezapočítávají multiplexy.

Papežem vyznamenaný skautský vedoucí navštívil Dobříš

Dobříš /FOTOGALERIE/ - Ve středu 11. října uspořádalo místní skautské středisko v Pastoračním centru sv. Tomáše v Dobříši kulturní podvečer. Na programu bylo promítání dokumentárního filmu o historii českého skautingu Skauti bez lilie.

AKTUALIZOVÁNO

Rozhádaná středočeská koalice se dohodla, že bude jednat dál

Střední Čechy – Jednání za zavřenými dveřmi bylo delší, než se původně očekávalo – a jeho výsledkem se nestalo rázné bouchnutí do stolu, čemuž mohla nasvědčovat silná slova zaznívající na sklonku minulého týdne i ještě tento čtvrtek. Tak se vyvinula páteční schůzka představitelů krizí zachvácené koalice vládnoucí Středočeskému kraji – zástupců ANO, STAN, ODS a Nezávislých Středočechů. Účastníci se shodli, že se u jednacího stolu setkají opět za týden – příští pátek.

Lupič se na místo loupeže nechal dovézt taxíkem

Kamýk nad Vltavou – Netradiční způsob dopravy na místo činu zvolil lupič, který se rozhodl přepadnout poštu v Kamýku nad Vltavou. Na místo činu i z něj se totiž nechal odvézt taxíkem. Nyní už v policejní cele zřejmě přemýšlí nad tím, kde měl jeho plán chybu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení