Zápis STK č. 08 / 13-14 ze dne 15.10 2013

Přítomni: Kuba Josef, Pechar Jiří, Borovička Jiří, Rys Václav, Velebil Josef, Weber Radim

1/ Kontumace:
Utkání 8. kola IV. třídy skupina B A3B0805 TJ Sokol Rosovice B – FC Kňovice se kontumuje výsledkem dosaženým na hřišti 0 : 3 a připsáním 3 bodů družstvu FC Kňovice. Ve 46. minutě počet hráčů z důvodu zranění TJ Sokol Rosovice B, klesl pod 7. Bez postihu.
Utkání 1. kola OP dorostu č.C1A0104 Tochovice / Milín B – TJ Stará Huť se kontumuje výsledkem 3 : 0 a připsáním 3 bodů družstvu Tochovice / Milín B. TJ Stará Huť se k utkání nedostavila a nebyl sdělen žádný důvod. TJ Stará Huť se ukládá pokuta 3 000,- Kč dle RMS čl. 30 / odst. 1

2/ Klub TJ MONGEO Podlesí odhlásil ze soutěže družstvo starší přípravky. Klubu TJ MONGEO Podlesí se ukládá pokuta ve výši 1 000,- Kč dle RMS čl. 25 odstavec 3

3/ Družstvo mladší přípravky Sokol Pičín se nezúčastnilo rozřazovacího turnaje. Klubu Sokol Pičín se ukládá pokuta ve výši 200,- Kč dle RMS čl. 30 odstavec 1.

4/ Změny hracího dne, času a hřiště:

Utkání 3. okresního kola poháru České pošty č.CPA0301 Sparta Luhy – TJ Zduchovice se hraje v pondělí 28.10.2013 od 14:30 hodin na hřišti v Luhách. Bez poplatku – zápis STK č. 8 odstavec 3.
Dorost Tochovice/Milín B má hrací den sobotu! Na webu OFS Příbram byla chybně na tento víkend uvedena neděle.

5/ Dle zápisu o utkání 8. kola IV. třídy skupina C A3C0801 TJ Sokol Kamýk B – TJ Sokol Jesenice B, který kapitáni obou družstev podepsali, střelec jedné branky a kapitán družstva TJ Sokola Kamýk B do hry nenastoupil, je uveden mezi nestřídajícími náhradníky a oba střelci družstva TJ Sokol Jesenice B do hry také nezasáhli, jsou uvedeni mezi nestřídajícími náhradníky. Zápis o utkání podepsala za TJ Sokol Jesenice B před utkáním jiná osoba než po utkání i když dle zápisu uvedený kapitán během utkání nestřídal.
Udělené pokuty dle RMS čl. 29 / 10: TJ Sokol Kamýk 100,- Kč, TJ Sokol Jesenice 100,- Rozhodčí utkání Marek Emanuel se předává k řešení do IaPÚ.

6/ Nehlášení výsledků utkáních dle RMS čl.21 odst.14:

OP žáci 8. Kolo Kovohutě Příbram – TJ Sokol Narysov nebyl nahlášen RO.
Udělené pokuty dle RMS čl.29 odst.6 a 7: Kovohutě Příbram 50,- Kč.

7/ Chybně, nebo nečitelně uvedeny ID kódy v zápise o utkání:

IV. třída
4. kolo S. Kosova Hora B – Sokol Dublovice AR1 – Kosova Hora - chybné ID
5.kolo Vlt. Hříměždice B – Sokol Jesenice B u hráče č.11 Hříměždice - chybné ID

OP dorost
4.kolo FC Višňová – Tochovice/Milín B HP - chybné ID

OP žáci
3.kolo Sokol Kamýk – Kr. Hora/Klučenice AR2 – Krásná Hora - chybné ID
3.kolo Sokol Dublovice – Zduchovice/D. Hbity u hráče č.11 Dublovice - chybné ID

Udělené pokuty dle SŘ čl.57, RMS čl. 29/10: TJ Sokol Kosova Hora 50,- Kč; TJ Vltavan Hříměždice 50,- Kč; FC Višňová 50,- Kč; TJ Krásná Hora 50,- Kč; TJ Sokol Dublovice 50,- Kč.

8/ STK schválila:
Rozlosování 2. části mistrovských soutěží starší a mladší přípravky.
Zařazení do okresní soutěže starší přípravky skupina B družstvo TJ Spartak Rožmitál B
Zařazení do okresní soutěže mladší přípravky skupina B družstvo TJ Ligmet Milín B.

9/ Hlášenky:

G1E – OP starší přípravka sk. A

Kovohutě Příbram:
1. kolo - MFK Dobříš A SO 19.10.2013 od 10:00 hod
2. kolo - Spartak Rožmitál A SO 26.10.2013 od 10:00 hod.
MFK Dobříš:
2. kolo - Tatran Sedlčany SO 26.10.2013 od 12:15 hod
4. kolo - Kovohutě Příbram SO 09.11.2013 od 11:45 hod.
Tatran Sedlčany:
3. kolo - Kovohutě Příbram NE 03.11.2013 od 10:00 hod
4. kolo - Spartak Rožmitál A ČT 24.10.2013 od 16:00 hod.
Spartak Rožmitál A:
1. kolo - Tatran Sedlčany NE 20.10.2013 od 11:00 hod.
3. kolo - MFK Dobříš A NE 03.11.2013 od 11:00 hod. 

G1F – OP starší přípravka sk. B

SK Litavan Bohutín:
1. kolo - 1. FK Příbram B SO 19.10.2013 od 10:30 hod.
2. kolo - 1. FK Příbram A – nenahlášeno
1. FK Příbram A:
1. kolo - TJ Ligmet Milín ÚT 22.10.2013 od 17:00 hod
3. kolo - 1. FK Příbram B ÚT 05.11.2013 od 16:30 hod.
1. FK Příbram B:
2. kolo - TJ Ligmet Milín ÚT 29.10.2013 od 16:30 hod
4. kolo - SK Litavan Bohutín ČT 31.10.2013 od 16:30 hod.
TJ Ligmet Milín:
Hlášenka nedodaná

G2A – OS starší přípravka sk. A

SK SPARTAK Příbram A:
1. kolo - MFK Dobříš B SO 19.10.2013 od 14:00 hod
2. kolo - SK Březnice 1918 o.s. NE 27.10.2013 od 14:00 hod
4. kolo - SK Nový Knín SO 09.11.2013 od 14:00 hod.
SK Březnice 1918 o.s.:
1. kolo - Sokol Nová Ves NE 20.10.2013 od 10:30 hod
3. kolo - MFK Dobříš B NE 03.11.2013 od 10:30 hod
4. kolo - Slavoj Obecnice NE 10.11.2013 od 10:30 hod.
Slavoj Obecnice:
1. kolo - SK Nový Knín SO 19.10.2013 od 13:00 hod
2. kolo - SK SPARTAK Příbram A. SO 02.11.2013 od 13:00 hod
SK Nový Knín:
3. kolo - Sokol Nová Ves SO 02.11.2013 od 10:00 hod
Sokol Nová Ves:
Hlášenka nedodaná 
MFK Dobříš B:
2. kolo - SK Nový Knín SO 26.10.2013 od 12:15 hod
4. kolo - Sokol Nová Ves . SO 09.11.2013 od 11:45 hod

G2B – OS starší přípravka sk. B

SK SPARTAK Příbram B:
1. kolo - TJ Mokrovraty SO 19.10.2013 od 14:00 hod
2. kolo - Spartak Rožmitál B NE 27.10.2013 od 14:00 hod
4. kolo - Sokol Daleké Dušníky SO 09.11.2013 od 14:00 hod.
Spartak Rožmitál B:
1. kolo - Sokol Drahlín NE 20.10.2013 od 11:00 hod.
3. kolo - TJ Mokrovraty NE 03.11.2013 od 11:00 hod.
4. kolo - TJ Tochovice ST 23.10.2013 od 15:30 hod.
TJ Tochovice:
1. kolo - Sokol Daleké Dušníky NE 20.10.2013 od 13:00 hod
3. kolo - SK SPARTAK Příbram B NE 03.11.2013 od 13:00 hod
Sokol Daleké Dušníky:
3. kolo - Sokol Drahlín NE 03.11.2013 od 12:15 hod
Sokol Drahlín:
2. kolo - TJ Tochovice SO 26.10.2013 od 10:15 hod
TJ Mokrovraty:
2. kolo - Sokol Daleké Dušníky SO 26.10.2013 od 10:00 hod
4. kolo - Sokol Drahlín SO 09.11.2013 od 10:00 hod.

H1D – OP mladší přípravka sk. D

Kovohutě Příbram:
2. kolo - MFK Dobříš A SO 26.10.2013 od 09:00 hod
3. kolo - Tatran Sedlčany SO 09.11.2013 od 09:00 hod
MFK Dobříš A:
1. kolo - Sokol Nová Ves ČT 24.10.2013 od 16:45 hod
4. kolo - Spartak Rožmitál ČT 07.11.2013 od 16:45 hod.
Spartak Rožmitál:
1. kolo - Tatran Sedlčany SO 19.10.2013 od 14:00 hod.
3. kolo - Kovohutě Příbram SO 02.11.2013 od 14:00 hod.
TJ Tatran Sedlčany:
3. kolo - Sokol Nová Ves NE 03.10.2013 od 11:30 hod
TJ Sokol Nová Ves:
Hlášenka nedodaná.

H2A – OS mladší přípravka sk. A

Sokol Rosovice:
2. kolo - Litavan Bohutín SO 26.10.2013 od 10:00 hod
4. kolo - SK SPARTAK Příbram SO 09.11.2013 od 10:00 hod.
SK Litavan Bohutín:
Hlášenka nedodaná
TJ Ligmet Milín A:
Hlášenka nedodaná
SK SPARTAK Příbram:
3. kolo - Sokol Pičín SO 02.11.2013 od 14:00 hod
Sokol Pičín:
2. kolo - TJ Ligmet Milín A SO 26.10.2013 od 10:00 hod

H2B – OS mladší přípravka sk. B

Sokol Dublovice:
1. kolo - TJ MONGEO Podlesí NE 20.10.2013 od 10:00 hod
2. kolo - MFK Dobříš B NE 27.10.2013 od 10:00 hod
4. kolo - SK Nový Knín NE 10.11.2013 od 10:00 hod.
MFK Dobříš B:
1. kolo - 1. FK Příbram ČT 24.10.2013 od 16:45 hod
3. kolo - TJ MONGEO Podlesí ČT 31.10.2013 od 16:45 hod
4. kolo - TJ Ligmet Milín B ČT 07.11.2013 od 16:45 hod.
TJ Ligmet Milín B:
Hlášenka nedodaná
SK Nový Knín:
3. kolo - 1. FK Příbram NE 03.11.2013 od 10:00 hod
1. FK Příbram:
2. kolo - TJ Ligmet Milín B NE 27.10.2013 od 15:00 hod
TJ MONGEO Podlesí:
Hlášenka nedodaná

Zapsal: Kuba Josef