Zápis STK č. 19 / 11-12 ze dne 06.03. 2012

Přítomni: Kuba Josef, Pechar Jiří, Velebil Josef, Borovička Jiří

Omluven: Rys Václav

1/ Kontumace: Utkání 9 kola OP starších přípravek č. G1A0902 Tatran Sedlčany B – Sokol Daleké Dušníky se kontumuje výsledkem 0 : 3 a připsáním bodů 3 bodů družstvu Sokol Daleké Dušníky . STK nebyl doručen zápis o utkání a ani nebyl nahlášen výsledek. Klubu Tatran Sedlčany se ukládá pokuta 100,- Kč, RMS čl. 32/1.

2/ Kontumace: Utkání 13 kola OP starších přípravek č. G1A1303 Sokol Malá Hraštice – SK Nový Knín se oboustranně kontumuje výsledkem 0 : 3 a nepřipsáním bodů ani jednomu družstvu. Nesehrání utkání. Klubům Sokol Malá Hraštice a SK Nový Knín se ukládá pokuta 100,- Kč, RMS čl. 32/1.

3/ Kontumace: Utkání 9 kola OP mladších  přípravek č. H1A0904 Sokol Rosovice – MFK Dobříš se kontumuje výsledkem 0 : 3 a připsáním bodů 3 bodů družstvu MFK  Dobříš . STK  nebyl doručen zápis o utkání a ani nebyl nahlášen výsledek. Klubu Sokol Rosovice se ukládá pokuta 100,- Kč, RMS čl. 32/1.

4/ Změna termínu utkání:  Utkání 29. kola OP dorostu č.E1A2903 SK Litavan Bohutín – Sokol Krásná Hora se hraje v neděli 27.05.2012 od 10:15. Dohoda. Bez poplatku.

5/ Změna termínu utkání:  Utkání 29. kola OP dorostu č.E1A2905 Vltavan Hříměždice – Tochovice se hraje v úterý 08.05.2012 od 10:15. Dohoda. Bez poplatku.

6/. Změna termínu utkání:  Utkání 29. kola OP dorostu č.E1A2908 SK Nový Knín – Spartak Rožmitál se hraje v úterý 08.05.2012 od 11:00. Dohoda. Bez poplatku.

7/ Hlášenky A3A - IV. třída A

MFK Dobříš C:  hřiště č.1 tráva – alternativou je hřiště č.2 UMT  3G

 14. kolo  - Sparta Věšín                     NE 25.03.2012 od 15:00 hod.

 16. kolo  - FC Jablonná                                 NE 08.04.2012 od 16:30 hod.

 18. kolo  - SK Litavan Bohutín B      SO 21.04.2012 od 17:00 hod.

 20. kolo  - TJ Sedlice                         SO 05.05.2012 od 17:00 hod

 22. kolo  - Sokol Rosovice B             SO 19.05.2012 od 17:00 hod.

 24. kolo  - Sokol Vrtule Láz B                      NE 03.06.2012 od 17:00 hod

 25. kolo – SK Jince 1921 B               SO 09.06.2012 od 17:00 hod.

SK Březnice 1918 B:  hřiště č.1 tráva

15. kolo  - MFK Dobříš C                   SO 31.03.2012 od 16:30 hod.

17. kolo  - Sparta Věšín                                  NE 15.04.2012 od 16:30 hod.

20. kolo  - FC Višňová B                    SO 05.05.2012 od 17:00 hod

22. kolo  - Spartak Rožmitál B                       NE 20.05.2012 od 17:00 hod.

24. kolo  - Obořiště                            SO 02.06.2012 od 17:00 hod

25. kolo – Sokol Pičín B                     ÚT 08.05.2012 od 17:00 hod.

Hlášenky A3B - IV. třída B

Sokol Nová Ves pod Pleší B:

 17. kolo – SK Klučenice                   SO 14.04.2012 od 15:30 hod.

 20. kolo – TJ Zduchovice B              NE 06.05.2012 od 16:30 hod

 22. kolo – Sokol Nečin B                  NE 20.05.2012 od 17:00 hod

 24. kolo – Sokol Malá Hraštice B      NE 03.06.2012 od 17:00 hod

 26. kolo – Sokol Jesenice B              SO 16.06.2012 od 13:30 hod. 

Hlášenky E1A - OP starší žáci sk. A

SK Březnice 1918 B:  hřiště č.1 tráva

13. kolo  - SK Litavan Bohutín                      SO 14.04.2012 od 14:00 hod.

16. kolo  - Spartak Rožmitál               NE 06.05.2012 od 14:15 hod.

18. kolo  - Sokol Drahlín                    SO 19.05.2012 od 14:15 hod

11. kolo  - SK Pečice                          NE 03.06.2012 od 14:15 hod.

Hlášenky F1A -  OP mladší žáci 7 + 1

MFK Dobříš:  hřiště č.1 tráva,  hřiště č.2 UMT  3G

17. kolo  - SK Klučenice                    SO 28.04.2012 od 10:00 hod.

19. kolo  - Sokol Podlesí                    SO 12.05.2012 od 10:00 hod

22. kolo  - Sokol Hluboš                    SO 02.06.2012 od 10:00 hod.

13. kolo  - SK SIKO Čimelice            SO 16.06.2012 od 10:00 hod

SK SIKO Čimelice: hřiště č.1 tráva

14. kolo  - SK Litavan Bohutín                      NE 08.04.2012 od 13:00 hod.

16. kolo  - Sokol Malá Hraštice                      SO 21.04.2012 od 13:00 hod.

17. kolo  - Sokol Nečín                                  NE 28.04.2012 od 13:00 hod.

18. kolo  - SK Jince 1921 SO 05.05.2012 od 13:00 hod

21. kolo  - Sokol Klučenice                NE 27.05.2012 od 13:00 hod.

12. kolo  - Sokol Podlesí                    NE 10.06.2012 od 13:00 hod

SK Litavan Bohutín: hřiště č.1 tráva

15. kolo  - SK Jince 1921 NE 15.04.2012 od 14:45 hod.

17. kolo  - Spartak Rožmitál               NE 29.04.2012 od 14:45 hod.

19. kolo  - 1.FK Příbram                     NE 13.05.2012 od 14:45 hod.

21. kolo  - MFK Dobříš                                  SO 26.05.2012 od 14:45 hod

13. kolo  - Sokol Malá Hraštice                      NE 17.06.2012 od 14:45 hod.

Spartak Rožmitál: hřiště č.1 tráva

14. kolo  - 1.FK Příbram                     PO 09.04.2012 od 17:00 hod.

16. kolo  - MFK Dobříš                                  PO 23.04.2012 od 17:00 hod.

18. kolo  - Sokol Hluboš                    PO 07.05.2012 od 17:00 hod.

20. kolo  - SK SIKO Čimelice            PO 21.05.2012 od 17:00 hod

Sokol Podlesí: hřiště č.1 tráva

15. kolo  - Spartak Rožmitál               ÚT 17.04.2012 od 17:30 hod.

17. kolo  - 1.FK Příbram                     ÚT 01.05.2012 od 17:30 hod.

20. kolo  - SK Litavan Bohutín                      ÚT 22.05.2012 od 17:30 hod.

22. kolo  - Sokol Malá Hraštice                      ÚT 05.06.2012 od 17:30 hod

13. kolo  - SK Jince 1921 ÚT 12.06.2012 od 17:30 hod.

Sokol Malá Hraštice: hřiště č.1 tráva

14. kolo  - Sokol Hluboš                    NE 08.04.2012 od 10:00 hod.

15. kolo  - Sokol Nečín                                  NE 15.04.2012 od 10:00 hod.

17. kolo  - SK Jince 1921 NE 28.04.2012 od 10:00 hod.

19. kolo  - Spartak Rožmitál               NE 13.05.2012 od 10:00 hod

21. kolo  - 1.FK Příbram                     NE 27.05.2012 od 10:00 hod.

12. kolo  - MFK Dobříš                                  NE 10.06.2012 od 10:00 hod.

Sokol Nečín: hřiště č.1 tráva

14. kolo  - SK Klučenice                    SO 07.04.2012 od 10:00 hod.

18. kolo  - Sokol Podlesí                    SO 05.05.2012 od 10:00 hod.

20. kolo  - MFK Dobříš                                  SO 19.05.2012 od 10:00 hod

22. kolo  - SK Litavan Bohutín                      SO 02.06.2012 od 10:00 hod.

12. kolo  - Spartak Rožmitál               SO 09.06.2012 od 10:00 hod.

1.FK Příbram: hřiště č.1 tráva, č.2 UMT 3G

15. kolo  - SK Klučenice                    PO 16.04.2012 od 17:00 hod.

16. kolo  - Sokol Nečín                                  NE 22.04.2012 od 10:00 hod.

18. kolo  - MFK Dobříš                                  NE 06.05.2012 od 10:00 hod.

20. kolo  - Sokol Hluboš                    NE 20.05.2012 od 10:00 hod

22. kolo  - SK SIKO Čimelice            NE 03.06.2012 od 10:00 hod.

Hlášenky G1A - OP starší přípravka 5 + 1

SK Litavan Bohutín: hřiště č.1 tráva

14. kolo  - SK Nový Knín                  SO 24.03.2012 od 10:00 hod.

16. kolo  - Kovohutě Příbram             SO 07.04.2012 od 10:00 hod.

18. kolo  - Sokol Malá Hraštice                      SO 21.04.2012 od 10:00 hod.

19. kolo  - SK SPARTAK Příbram B  SO 28.04.2012 od 14:00 hod

21. kolo  - Spartak Rožmitál               SO 12.05.2012 od 14:00 hod.

23. kolo  - Stará Huť                           SO 26.05.2012 od 10:00 hod.

25. kolo  - SK Březnice 1918 SO 09.06.2012 od 10:00 hod

Spartak Rožmitál: hřiště č.1 tráva

14. kolo  - SK Březnice 1918 NE 25.03.2012 od 11:00 hod.

16. kolo  - SK Nový Knín                  ST  04.04.2012 od 15:30 hod.

18. kolo  - Kovohutě Příbram             ST  11.04.2012 od 15:30 hod.

20. kolo  - Sokol Malá Hraštice                      NE  06.05.2012 od 13:30 hod

22. kolo  - 1.FK Příbram B                 ST  16.05.2012 od 15:30 hod.

23. kolo  - SK SPARTAK Příbram B  ST  23.05.2012 od 15:30 hod.

25. kolo  - Stará Huť                           ST  30.05.2012 od 15:30 hod

Sokol Podlesí: hřiště č.1 tráva, UMT 

14. kolo  - Kovohutě Příbram             PO 26.03.2012 od 16:00 hod. UMT Březové Hory

15. kolo  - SK SPARTAK Příbram B  PO 02.04.2012 od 16:00 hod. UMT Spartak Příbram

17. kolo  - SK Litavan Bohutín                      PO 16.04.2012 od 16:30 hod.

19. kolo  - Spartak Rožmitál               PO 30.04.2012 od 17:00 hod

21. kolo  - Stará Huť                           PO 14.05.2012 od 17:00 hod.

23. kolo  - SK Březnice 1918 PO 28.05.2012 od 17:00 hod.

25. kolo  - SK Nový Knín                  PO 11.06.2012 od 17:30 hod.

SK Březnice 1918 B:  hřiště č.1 tráva

15. kolo  - Slavoj Obecnice                NE 01.04.2012 od 9:30 hod.

17. kolo  - TJ Ligmet Milín                 NE 15.04.2012 od 9:30 hod.

20. kolo  - SK Nový Knín                  NE 06.05.2012 od 9:30 hod

22. kolo  - Kovohutě Příbram             NE 20.05.2012 od 9:30 hod.

24. kolo  - Sokol Malá Hraštice                      NE 03.06.2012 od 9:30 hod

26. kolo – 1.FK Příbram B                 ÚT 08.05.2012 od 9:30 hod.

SK PARTAK Příbram B: hřiště č.1, 2 tráva, UMT 3G

14. kolo  - Stará Huť                           SO 24.03.2012 od 14:00 hod.

16. kolo  - TJ Ligmet Milín                 NE 08.04.2012 od 14:00 hod.

18. kolo  - SK Březnice 1918 SO 21.04.2012 od 14:00 hod.

20. kolo  - Sokol Daleké Dušníky      SO  05.05.2012 od 14:00 hod

22. kolo  - SK Nový Knín                  SO 19.05.2012 od 14:00 hod.

24. kolo  - Tatran Sedlčany B             SO 02.06.2012 od 14:00 hod.

26. kolo  - Kovohutě Příbram             SO 16.06.2012 od 14:00 hod

Stará Huť:  hřiště č.1 tráva

16. kolo  - SK Březnice 1918 SO 07.04.2012 od 10:00 hod.

18. kolo  - SK Nový Knín                  SO 21.04.2012 od 10:00 hod.

20. kolo  - Kovohutě Příbram             SO 05.05.2012 od 10:00 hod

22. kolo  - Sokol Malá Hraštice                      SO 19.05.2012 od 10:00 hod.

24. kolo  - 1.FK Příbram B                 SO 02.06.2012 od 10:00 hod.

26. kolo  - Slavoj Obecnice                SO 16.06.2012 od 10:00 hod.

Sokol Malá Hraštice: hřiště č.1 tráva

14. kolo  - Tatran Sedlčany B             SO 24.03.2012 od 10:00 hod.

16. kolo  - Sokol Podlesí                    SO 07.04.2012 od 10:00 hod.

17. kolo  - SK SPARTAK Příbram B  SO 14.04.2012 od 10:00 hod.

19. kolo  - 1.FK Příbram B                 SO 28.04.2012 od 10:00 hod

21. kolo  - Slavoj Obecnice                SO 12.05.2012 od 10:00 hod.

23. kolo  - TJ Ligmet Milín                 SO 26.05.2012 od 10:00 hod.

25. kolo  - Sokol Daleké Dušníky      SO  09.06.2012 od 10:00 hod.

Kovohutě Příbram : hřiště č.1 tráva

15. kolo  - Sokol Malá Hraštice                      NE 01.04.2012 od 10:30 hod.

17. kolo  - 1.FK Příbram B                 NE 15.04.2012 od 10:30 hod.

19. kolo  - Slavoj Obecnice                NE 29.04.2012 od 10:30 hod

21. kolo  - TJ Ligmet Milín                 NE 13.05.2012 od 10:30 hod.

23. kolo  - Sokol Daleké Dušníky      NE 27.05.2012 od 10:30 hod

25. kolo – Tatran Sedlčany B             NE 10.06.2012 od 10:30 hod.

Slavoj Obecnice: hřiště č.1 tráva

14. kolo  - TJ Ligmet Milín                 SO 24.03.2012 od 13:30 hod.

16. kolo  - Sokol Daleké Dušníky      SO 07.04.2012 od 13:30 hod.

18. kolo  - Tatran Sedlčany B             SO 21.04.2012 od 13:30 hod.

20. kolo  - Sokol Podlesí                    SO 05.05.2012 od 13:30 hod

22. kolo  - SK Litavan Bohutín                      SO 19.05.2012 od 13:30 hod.

24. kolo  - Spartak Rožmitál               SO 02.06.2012 od 13:30 hod.

25. kolo  - SK SPARTAK Příbram      SO  09.06.2012 od 13:30 hod.

Sokol Daleké Dušníky : hřiště č.1 tráva

15. kolo  - Spartak Rožmitál               NE 01.04.2012 od 10:00 hod.

17. kolo  - Stará Huť                           NE 15.04.2012 od 10:00 hod.

19. kolo  - SK Březnice 1918 SO 28.04.2012 od 10:00 hod

22. kolo  - Tatran Sedlčany B             SO 19.05.2012 od 10:00 hod.

24. kolo  - Sokol Podlesí                    NE 03.06.2012 od 10:00 hod

26. kolo – SK Litavan Bohutín                       SO 16.06.2012 od 10:00 hod.

Kovohutě Příbram : hřiště č.1 tráva

15. kolo  - Sokol Malá Hraštice                      NE 01.04.2012 od 10:30 hod.

17. kolo  - 1.FK Příbram B                 NE 15.04.2012 od 10:30 hod.

19. kolo  - Slavoj Obecnice                NE 29.04.2012 od 10:30 hod

21. kolo  - TJ Ligmet Milín                 NE 13.05.2012 od 10:30 hod.

23. kolo  - Sokol Daleké Dušníky      NE 27.05.2012 od 10:30 hod.

25. kolo – Tatran Sedlčany B             NE 10.06.2012 od 10:30 hod.

1. FK Příbram B: hřiště č.1 tráva, č.2 UMT 3G

14. kolo  - Sokol Daleké Dušníky      SO 24.03.2012 od 13:00
hod. hřiště Daleké Dušníky

16. kolo  - Tatran Sedlčany B             NE 08.04.2012 od 15:00 hod.

18. kolo  - Sokol Podlesí                    PO 23.04.2012 od 17:00 hod. hřiště Sokol Podlesí

20. kolo  - S Litavan Bohutín             NE 06.05.2012 od 14:00 hod

21. kolo  - SK SPARTAK Příbram B  NE 13.05.2012 od 15:00 hod.

23. kolo  - Slavoj Obecnice                SO 26.05.2012 od 15:00 hod.

25. kolo  - TJ Ligmet Milín                 NE 10.06.2012 od 10:00 hod.

Hlášenka k dnešnímu dni není od družstev:

Tatran Sedlčany - bude dodána do konce týdne po rozlosování jarní části meziokresní soutěže přípravek, dále od družstev TJ Ligmet Milín a SK Nový Knín.

Hlášenky H1A -  OP mladší přípravka 4 + 1

MFK Dobříš :  hřiště č.1 tráva, hřiště č.2 UMT  3G

16. kolo  - SK Litavan Bohutín                      ČT 19.04.2012 od 17:00 hod.

18. kolo  - Sokol Rosovice                 ČT 17.05.2012 od 17:00 hod.

11. kolo  - SK SPARTAK Příbram      ČT 31.05.2012 od 17:00 hod.

SK Litavan Bohutín: hřiště č.1 tráva

13. kolo  - Sokol Rosovice                 NE 15.04.2012 od 10:00 hod.

15. kolo  - SK SPARTAK Příbram      NE 29.04.2012 od 10:00 hod.

17. kolo  - TJ Ligmet-Milín                 NE 13.05.2012 od 10:00 hod.

10. kolo  - Kovohutě Příbram             NE 27.05.2012 od 14:00 hod

11. kolo  - Sokol Nová Ves pod Pleší NE 03.06.2012 od 10:00 hod.

SK PARTAK Příbram : hřiště č.1, 2 tráva, UMT 3G

14. kolo  - Kovohutě Příbram             NE 22.04.2012 od 14:00 hod.

18. kolo  - Tatran Sedlčany                NE 20.05.2012 od 14:00 hod.

12. kolo  - TJ Ligmet Milín                 NE 10.06.2012 od 14:00 hod.

1. FK Příbram: hřiště č.1 tráva, č.2 UMT 3G

13. kolo  - Sokol Nová Ves                SO 14.04.2012 od 16:00 hod.

14. kolo  - Sokol Rosovice                 NE 22.04.2012 od 15:00 hod.

15. kolo  - Tatran Sedlčany                SO 28.04.2012 od 15:00 hod.

17. kolo  - MFK Dobříš                                  NE 13.05.2012 od 15:00 hod

12. kolo  - SK Litavan Bohutín                      NE 10.06.2012 od 15:00 hod.

8/ Termín odevzdání soupisek  je pro účastníky Poháru České pošty do 13.března 2012, pro ostatní družstva do 20.března – zápis STK č.17 ze dne 29.11.2011.

Termín odevzdání hlášenek pro dospělé a starší přípravku byl do 5. března 2012 a pro starší žáky, mladší žáky a mladší přípravku je do 19. března 2012.

Příští zasedání STK je v úterý 20. března 2012 v Sokolovně v Příbrami.

Zapsal: Kuba Josef