Zápis STK č. 17 /15-16 ze dne 01. 03. 16

Přítomni: Weber R., Rys V., Doubrava J., Hadraba Jan
Omluven: Kuba J., Pechar J., Borovička J.

1/Hlášenky:
Okresní přebor:
TJ Sparta Luhy:
16. kolo 9. 4. 2016 SO 16:30 Kovohutě Příbram
18. kolo 23. 4. 2016 SO 17:00 TJ Spartak Rožmitál p. Tř.
20. kolo 7. 5. 2016 SO 17:00 TJ Sokol Nečín
22. kolo 21. 5. 2016 SO 17:00 TJ Sokol Dublovice
24. kolo 4. 6. 2016 SO 17:00 Krásná Hora
26. kolo 18. 6. 2016 SO 16:00 SK Jince 1921
TJ Sokol Trhové Dušníky – odehraje všechny zápasy jarní části na domácím hřišti
14. kolo 26. 3. 2016 SO 15:00 TJ Sparta Luhy
15. kolo 2. 4. 2016 SO 14:00 SK Litavan Bohutín
16. kolo 9. 4. 2016 SO 14:00 TJ Sokol Rosovice
17. kolo 16. 4. 2016 SO 17:00 TJ Sokol Dublovice
18. kolo 23. 4. 2016 SO 17:00 Kovohutě Příbram
19. kolo 30. 4. 2016 SO 17:00 Sokol Pičín
20. kolo 7. 5. 2016 SO 17:00 TJ Sokol Nová Ves p. P.
21. kolo 14. 5. 2016 SO 17:00 Krásná Hora
22. kolo 21. 5. 2016 SO 17:00 TJ Spartak Rožmitál p. Tř
23. kolo 28. 5. 2016 SO 14:00 TJ Sokol Počepice
24. kolo 4. 6. 2016 SO 14:00 MFK Dobříš B
25. kolo 11. 6. 2016 SO 17:00 SK Jince 1921
26. kolo 18. 6. 2016 SO 17:00 TJ Sokol Nečín
Sokol Pičín
14. kolo 27. 3. 2016 NE 15:00 TJ Spartak Rožmitál p. Tř
16. kolo 10. 4. 2016 NE 16:30 TJ Sokol Nečín
18. kolo 23. 4. 2016 SO 17:00 TJ Sokol Dublovice
21. kolo 15. 5. 2016 NE 17:00 TJ Sokol Počepice
23. kolo 28. 5. 2016 SO 17:00 TJ Sparta Luhy
25. kolo 12. 6. 2016 NE 17:00 Kovohutě Příbram
TJ Sokol Nečín
15. kolo 2. 4. 2016 SO 16:30 TJ Sokol Dublovice
17. kolo 16. 4. 2016 SO 17:00 TJ Krásna Hora
19. kolo 1. 5. 2016 NE 17:00 SK Jince 1921
21. kolo 14. 5. 2016 SO 17:00 TJ Sokol Rosovice
23. kolo 28. 5. 2016 SO 17:00 TJ Sokol Nová Ves
25. kolo 12. 6. 2016 NE 17:00 MFK Dobříš B
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší
15. kolo 3. 4. 2016 NE 16:30 TJ Sokol Počepice – hřiště Malá Hraštice
17. kolo 17. 4. 2016 NE 17:00 TJ Sparta Luhy – hřiště Nová Ves
19. kolo 30. 4. 2016 SO 17:00 Kovohutě Příbram – hřiště Nová Ves
22. kolo 21. 5. 2016 SO 14:30 MFK Dobříš – hřiště Malá Hraštice
24. kolo 5. 6. 2016 NE 17:00 SK Litavan Bohutín – hřiště Malá Hraštice
26. kolo 18. 6. 2016 SO 17:00 Sokol Pičín – hřiště Nová Ves
TJ Spartak Rožmitál pod Tř. hraje svá domácí utkání vždy v sobotu úředně.

III. třída skupina A
TJ Ligmet Milín
15. kolo 3. 4. 2016 NE 14:00 Vrtule Láz
18. kolo 23. 4. 2016 SO 17:00 Tochovice B
20. kolo 7. 5. 2016 SO 17:00 TJ Sokol Dolní Hbity
22. kolo 21. 5. 2016 SO 17:00 SK Litavan Bohutín B
24. kolo 4. 6. 2016 SO 17:00 FC Višňová
26. kolo 18. 6. 2016 SO 17:00 TJ Sokol Drahlín
Sokol Pičín B
15. kolo 2. 4. 2016 SO 16:30 TJ Sokol Hvožďany
17. kolo 17. 4. 2016 NE 17:00 TJ Ligmet Milín
20. kolo 7. 5. 2016 SO 17:00 TJ Spartak Rožmitál p. Tř
22. kolo 22. 5. 2016 NE 17:00 SK Pečice
24. kolo 5. 6. 2016 NE 17:00 Sparta Věšín
26. kolo 19. 6. 2016 NE 17:00 TJ Zduchovice
TJ Tochovice B
15. kolo 3. 4. 2016 NE 14:00 TJ Sokol Drahlín
17. kolo 16. 4. 2016 SO 10:15 Sokol Vrtule Láz
19. kolo 1. 5. 2016 NE 17:00 Sokol Pičín B
22. kolo 22. 5. 2016 NE 14:00 TJ Sokol Dolní Hbity
24. kolo 5. 6. 2016 NE 17:00 SK Litavan Bohutín B
26. kolo 18. 6. 2016 SO 13:30 FC Višňová
SK Litavan Bohutín B hraje svá domácí utkání vždy v neděli úředně
TJ Zduchovice hraje svá domácí utkání vždy v sobotu úředně
FC Višnová hraje svá domácí utkání vždy v sobotu úředně

III. třída skupina B
TJ Sokol Daleké Dušníky B
14. kolo 27. 3. 2016 NE 10:15 Vltavan Hříměždice
16. kolo 10. 4. 2016 NE 10:15 TJ Mokrovraty
18. kolo 24. 4. 2016 NE 10:15 Sokol Kytín
20. kolo 8. 5. 2016 NE 10:15 Stará Huť
22. kolo 22. 5. 2016 NE 10:15 Obořiště
23. kolo 29. 5. 2016 Ne 10:15 SK Petrovice B
25. kolo 12. 6. 2015 NE 10:15 Vltavan Borotice

IV. třída skupina A
TJ Ligmet Milín B
12. kolo 9. 4. 2016 SO 16:30 Slavoj Obecnice
15. kolo 30. 4. 2016 SO 17:00 Sokol Nečín B
17. kolo 14. 5. 2016 SO 17:00 TJ Zduchovice B
TJ Sokol Nečín B
14. kolo 23. 4. 2016 SO 17:00 TJ Sokol Rosovice B
18. kolo 22. 5. 2016 NE 10:15 TJ Sokol Kamýk n. Vlt B
20. kolo 5. 6. 2016 NE 10:15 Slavoj Obecnice
22. kolo 18. 6. 2016 SO 10:15 SK Klučenice

IV. třída skupina B
TJ TATRAN Sedlčany C
13. kolo 16. 4. 2016 SO 17:00 Sokol Nová Ves B – hřiště Taverny
15. kolo 30. 4. 2016 SO 17:00 FC Kňovice - hřiště Taverny
17. kolo 14. 5. 2016 SO 17:00 Sokol Dublovice B - hřiště Taverny
19. kolo 28. 5. 2016 So 17:00 Krásná Hora B - hřiště Taverny
22. kolo 18. 6. 2016 SO 14:00 Sokol Jesenice – hřiště Tatran
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší B
12. kolo 10. 4. 2016 NE 16:30 Krásna Hora B – hřiště Malá Hraštice
14. kolo 24. 4. 2016 NE 17:00 Vysoký Chlumec – hřiště Malá Hraštice
16. kolo 8. 5. 2016 NE 17:00 Kosova Hora - hřiště Malá Hraštice
19. kolo 29. 5. 2016 NE 17:00 FC Kňovice - hřiště Malá Hraštice
21. kolo 11. 6. 2016 SO 17:00 TJ Sokol Dublovice - hřiště Malá Hraštice
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší C – mimo 21. kola hraje všechny svá domácí utkání v sobotu
úředně na hřišti Nová Ves pod Pleší
21. kolo TJ Sokol Nová Ves pod Pleší C – TJ Prostřední Lhota se hraje v neděli 12. 6. 2016 od
17:00 – hřiště Nová Ves pod Pleší. Bez poplatku.
TJ Sokol Kosova Hora hraje všechna svá domácí utkání v neděli úředně.

OP – dorost
SK Březnice 1918
15. kolo 23. 4. 2016 SO 10:15 SK Jince 1921
12. kolo 7. 5. 2016 SO 10:15 Dolní Hbity / Zduchovice
18. kolo 15. 5. 2016 NE 10:15 TJ ZD Kovářov
19. kolo 22. 5. 2016 NE 10:15 TJ Sokol Narysov
16. kolo 5. 6. 2016 NE 10:15 Sokol Pičín
Sokol Pičín
13. kolo 10. 4. 2016 NE 10:15 TJ Sokol Narysov
14. kolo 16. 4. 2016 SO 10:15 Dolní Hbity / Zduchovice
11. kolo 30. 4. 2016 SO 13:00 SK Březnice 1918
20. kolo 28. 5. 2016 SO 10:15 TJ ZD Kovářov
17. kolo 12. 6. 2016 NE 10:15 SK Jince 1921

Starší žáci
TJ Spartak Rožmitál p. Tř.
15. kolo 20. 3. 2016 NE 12:15 TJ SOKOL Kamýk n. Vlt
17. kolo 27. 3. 2016 NE 13:00 TJ Ligmet Milín
SK Březnice 1918
15. kolo 20. 3. 2016 NE 10:30 TJ Sokol Daleké Dušníky
17. kolo 27. 3. 2016 NE 12:15 Kovohutě Příbram
TJ Ligmet Milín
18. kolo 3. 4. 2016 NE 10:00 TJ Sokol Jesnice
TJ Mongeo Podlesí
15. kolo 20. 3. 2016 Na Litavce UMT – čas bude upřesněn
17. kolo 27. 3. 2016 Na Litavce UMT – čas bude upřesněn

Mladší žáci
Sokol Pičín
17. kolo 3. 4. 2016 NE 10:15 Nový Knín
SK SPARTAK Příbram
16. kolo 27. 3. 2016 NE 13:00 SK Březnice UMT
TJ Nová Ves p. Pleší
15. kolo 20. 3. 2016 NE 15:00 Kovohutě Příbram – hřiště Nová Ves
SK Nový Knín / Malá Hraštice
16. kolo 26. 3. 2016 SO 10:00 Obořiště – hřiště Nový Knín
TJ Spartak Rožmitál p. Tř
15. kolo 19. 3. 2016 SO 12:15 SK Nový Knín / Malá Hraštice
17. kolo 3. 4. 2016 NE 13:00 Sokol Hluboš/ Drahlín
SK Březnice 1918
15. kolo 20. 3. 2016 NE 10:30 MFK Dobříš
17. kolo 3. 4. 2016 NE 10:30 Kovohutě Příbram
TJ Tochovice
16. kolo 27. 3. 2016 NE 10:00 Sokol Pičín
SK Litavan Bohutín
15. kolo 20. 3. 2016 NE 10:30 SK SPARTAK Příbram
17. kolo 2. 4. 2016 SO 10:30 Slavoj Obecnice
TJ Ligmet Milín
15. kolo 20. 3. 2016 NE 13:00 Sokol Hluboš / Drahlín
16. kolo 26. 3. 2016 SO 11:00 TJ Spartak Rožmitál

2/Změny hracího dne, času a hřiště
Utkání 20. kola III. třídy A č.A2A2006 TJ Sokol Hvožďany – SK Litavan Bohutín B se hraje v
neděli 08. 05. 2016 od 15:00 hod. Bez poplatku.
Členský klub TJ Sokol Velká Lečice sehraje své první čtyři domácí utkání na hřišti TJ Bojanovice
(okres Praha – západ) z důvodu rekonstrukce hřiště. STK schvaluje dle RMS čl. 9 odst. 5.
Tato následující utkání budou sehrána na hřišti TJ Bojanovice:
14. Kolo 26. 3. 2016 SO 15:00 TJ Sokol Velká Lečice – SOKOL Kytín
15. Kolo 2. 4. 2016 SO 16:30 TJ Sokol Velká Lečice – SK Petrovice B
17. kolo 16. 4. 2016 SO 17:00 TJ Sokol Velká Lečice – SK Obory
19. kolo 30. 4. 2016 SO 17:00 TJ Sokol Velká Lečice – TJ Sokol Daleké Dušníky B
Hostující členské kluby hradí cestovné z vlastních zdrojů v plné výši a rozdíl v počtu km nebude
proplácen OFS Příbram.

Vyřizuje: Jan Hadraba, sekretář
Za STK: Rys Václav