Tochovice- Jíloviště
3:4 (1:2)

Favorit zápasu i skupiny E začal v Tochovicích sebevědomě a už v první minutě musel zasahovat brankář Šimůnek po střele z úhlu. Bohužel pro domácí již v 6. minutě využil závar před domácí brankou Bassen, který napotřetí dotlačil míč do sítě nejprve po odrazu od břevna a pak i od brankáře.

O deset minut později domácí obrana nedůrazně odvrátila míč z hranice vápna, ze 30 metrů natáhl Janoušek a bylo 0:2.

Již o minutu pozdějivšak domácí kontrovali. Bláža vysunul Šmuclera a jeho přihrávku před branku uklidil Jiří Ivaník -1:2.

V těchto chvílích byli domácí při chuti. V 19. minutě střílel Bláža z voleje jen těsně vedle a ve 24. minutě našel tentýž hráč ve vápně Černého, který vracel před branku na rozběhnutého J. Ivaníka, ten ovšem povedenou kombinaci zakončil hlavou vedle.

Ve 32. minutě vytahoval střelu nad břevno brankář Šimůnek. Závěr prvního poločasu patřil ale domácím, nejprve si Tochovičtí vytvořili slibnou příležitost po rohovém kopu a minutu před koncem poločasu střílel Šmucler z vyložené šance nad.

Hned minutu po změně stran sklidila aplaus všech diváků dvojice Bláža a brankář Vahala. První z nich pálil ze 30 metrů nádherně do horního rohu branky a druhý bravurně vyškrábl na roh. Ten se snažil zakončit opět aktivní Bláža. Domácí sevšak dočkali až v 53. minutě.

Černý našel ve vápně J. Ivanka, a ten na dvakrát vstřelil svůj druhý gól v zápase - 2:2.

Radost domácích měla ovšem jepičí život, trvala jen dvě minuty. To propadl balón po rohovém kopu na malém vápně a stoper hostů Bezpalec již neměl problém zakončit - 2:3. Byla to pro domácí studená sprcha a než se vzpamatovali, prohrávali v 59. minutě zase o dva góly. To se trefil po úniku z pravé strany podruhé v zápase také tuniský útočník Bassen - 2:4.

Domácí prostřídali své řady a střídající Kutil byl faulován ve vyložené šanci, ovšem píšťalka rozhodčího zůstala němá. Dvě střely v rozmezí dvou minut si připsal z chutí hrající J. Ivaník, ovšem ani jedna nenašla svůj cíl. Domácí se vrhli opět do tlaku a snažili se ještě zápas zvrátit. Odměnou jim byla 84. minuta, kdy po úniku Jiřího Ivanka pálil jeho bratr Pavel amíč zapadl do sítě -3:4.

Závěrečný nápor, do kterého domácí tým hnali i vydatně povzbuzující diváci, již vyrovnání nepřinesl. Po zápase i hostující hráči přiznali, ževítězství v Tochovicích doslovaurvali.

Branky: 17. a 53. J. Ivaník, 84.P. Ivaník- 6. a 59. Bassen, 16. Janoušek, 57. Bezpalec. Rozhodčí: Červenka. Diváci: 110.

Tochovice: Šimůnek -Žáček, Havrlík, Mezera, Zákoucký - P. Ivaník, Bláža, Valta (67. Kutil), Šmucler - J. Ivaník, Černý (67. Krejčí).