Tochovice - Březnice
1:2 (0:1)

Rušné utkání, kdy se střídaly útoky na obou stranách s mírnou územní převahou Březnice, narušila až 70. minuta. Tochovičtí vyslali dlouhý centr do pokutového území Březnice, na centr nabíhal hráč Tochovic. Ve snaze zabránit převzetí míče šel do střetu březnický obránce Marek Žid a také brankář Poplštein. Při výskoku došlo k jejich střetu. Oba skončili na zemi, Marek Žid se svijel bolestí. Rozhodčí nepochopitelně nechal dohrát situaci a až poté přerušil hru.

Chtěl bych však popsat i to, co následovalo po přerušení hry. Jak jsem již uvedl, běžela 70. minuta, tedy bylo reálně cca 18.25 hodin. Bezprostředně po přerušení hry začal ošetřovat hráče masér Březnice Jirka Mišinec a z diváků přítomná zdravotní sestra Silvie Šmuclerová. Oběma za to patří obrovský dík, protože ošetření trvalo neskutečně dlouho a to i přesto, že neprodleně byla volána rychlá zdravotní služba. Vůz záchranné služby dorazil za cca 50 minut tedy v 19.15 hodin.

Stanoviště záchranné služby je v Březnici a v Příbrami. Je nepochopitelné, kde záchranný vůz byl.

Ještě jednou chci poděkovat Silvii Šmuclerové a Jirkovi Mišincovi za ošetření našeho spoluhráče. Markovi Židovi přeji brzké uzdravení a návrat na fotbalový trávník.

Branky: Mašek - Zárybnický, V. Češka. Rozhodčí: Paukner.

Tochovice: Šimůnek - Mašek, Zákoucký, Teska, Burger, Mezera, Ivaník, Černý, Bláža, Šmucler, Havrlík.
Březnice: Poplštein - Marek Žid, Lebeda, Zárybnický, Partika, Tošovský, Cvrk, Martin Žid, J. Žid, L. Češka, Smejkal.

ROMAN TESKA
sekretář a vedoucí A mužstva
SK Březnice 1918, o. s.