Tochovičtí na úvod sezony rozstříleli Dobřichovice

Tochovice - K 1. kolu fotbalové I. B třídy zavítalo do Tochovic družstvo Dobřichovic, které loni skončilo šesté v krajském přeboru, ale soutěže se dobrovolně vzdalo. Zápas začal opatrně a soupeři se prvních pár minut oťukávali. Poté však převzali taktovku domácí a skóre začalo narůstat.

28.8.2013

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Tochovice - Dobřichovice
7:0 (1:0)

Ve 20. minutě měl obrovskou šanci Černý po pěkné Jiránkovo přihrávce, ale ve skluzu trefil pouze břevno. V tuto dobu se hosté jen těžko bránili útokům domácích. Ti se však zbrklostí v zakončení sami připravili o příležitosti ke skórování. Ve 28. minutě vnikl do vápna agilní obránce Mašek, přehrál dva protihráče a předložil tutovku Černému. Ten jí ale nedokázal proměnit.

A když domácí neskórovali ani ve 35. minutě Partikou z nařízené penaltu, vypadalo to na bezbrankový poločas. S tím však nesouhlasil stoper Zákoucký, který vymetl levou šibenici hostující branky z trestného kopu. Ten byl nařízen za sraženi Jiránka a pro hostujícího hráče to znamenalo, že obdržel červenou kartu.

Do druhého poločasu šli tedy tochovičtí hráči s tím, aby skóre navýšili a hlavně neinkasovali. Hned v 53. minutě uklidnil fanoušky dorážkou z blízka Partika - 2:0. A skóre začalo rychle narůstat.

V 55. minutě Černý vyslal do brejku Jiránka, ten utekl svým sokům a nezištně do prázdné branky oslovil novice v dresu tochovic Jakuba Šámala - 3:0.
Na 4:0 zvýšil ranou z 25 metrů k tyči stoper P. Ivaník. Po hodině hry to bylo již 5:0, když Černý potáhl míč po straně vápna a předložil Partikovi před prázdnou branku.

Gólové hody v Tochovicích pokračovaly. Střídající O. Kub po předloženi Černýho zvyšoval na 6:0 a tečku ve skóre udělal dobře hrající Jiránek po přihrávce od Partiky - 7:0.

Mnoho dalších šancí domácích zůstalo bez využití. Hosté předvedli velmi slabý výkon.

Branky: Partika 2, P. Ivanik, Zákoucký, Šámal, Jiránek, O. Kub. Diváci: 80.

Tochovice: Šimůnek - Mašek, P. Ivaník, Zákoucký, Teska - Šámal, Müller, Partika, Šmucler - Černý, Jiránek. Stř.: O. Kub, Krotký, Karcol, Volf a Chochola.

28.8.2013

Netradičně přímo při závodě volili účastníci Trailmaniacs.
3

OBRAZEM: Volby na běžeckém závodě na Příbramsku

Příbram o svém vítězství nad Ústím rozhodla čtyřmi góly během patnácti minut

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Bernard Plavec: Sport pro mě býval sprosté slovo

Dobříš – Sport mu dlouhou dobu nic neříkal, ale pak objevil kouzlo Muay Thai, kterému je nyní schopen obětovat naprosto cokoliv. Nejen o tom mluvil v rozhovoru Bernard Plavec.