Hořovicko B – Tochovice
1:2 (0:0)

Zápas začal řadou nepřesností a velkým množstvím zkažených přihrávek. První velkou šanci měl v 15. minutě tochovický Šmucler, kterého do sólového úniku poslal Černý, ale domácí brankař se vyznamenal.

První poločas byl vyrovnaný a nepřinesl mnoho dalšího vzruchu. Ve 44. minutě měl obrovskou šanci domácí kapitán, ale Šimůnek v brance Tochovic vytáhl první výborný zákrok.

Druhá půle začala vyrovnaně a opatrně. V 56. minutě hosté ztratili u postranní lajny míč a domácí záložník rychle nacentroval do vápna. Centr vyrazil Šimůnek smolně na nohu Štycha, který otevřel skóre zápasu.

Poté hosté přidali a vypracovali si slibné šance, které ne a ne proměnit. To se povedlo až v 74. minutě, kdy Mašek zatáhl útočnou akci po straně, nacentroval na vzdálenější tyč, kde číhal Šmucler, ten naservíroval zpětnou přihrávku Karcolovi, pro kterého to byl první kontakt s balonem v prvním startu za A-tým Tochovic – 1:1!

V tuto chvíli hosté chtěli strhnout výhru na svou stranu a měl k tomu nejblíže Jiří Ivaník, když v 83. minutě postupoval sám na brankaře, ale sólo zakončil pouze do brankaře.

V 85. minutě měli opět příležitost hosté, ale Mašek ledabyle ztratil balon na penaltě. Domácí si následným brejkem vytvořili 100 % šanci a jen výborný zákrok Šimůnka udržel tochovické fotbalisty na bodech. O tom, zda nebude jeden, ale tři, rozhodl v 89. minutě Šmucler. Po nezištné přihrávce od Jiránka prostřelil domácího brankaře.

Tochovice: Šimůnek – P. Ivaník, Teska, Mourek, Zákoucký – Chochola (46. Valta), Jiránek, Černý (70. Karcol), Šmucler (90. Mezera), Mašek – J. Ivaník.