Tochovice - Komárov
1:0 (1:0)

Další důležitý zápas pro domácí tým v boji o záchranu začal hned v první minutě trestným kopem z výhodné pozice Černý, branku Komárova však netrefil. V dalších minutách se na kvalitě hry podepsala sněhová přeháňka.

Ve 24. minutě začalo razítkování tyčí hostující brány, to svůj trestný kop zatočil Bláža jen do vnější strany tyče. Ve 28. minutě po centru Maška střílel Černý z těžké pozice vedle a o tři minuty později zkoušel štěstí Jiránek, ale jeho přízemní střelu hostující brankář kryl.

Ve 35. minutě se Tochovice dočkaly. Černý vysunul Maška, a ten svůj průnik do šestnáctky proměnil jak se později ukázalo v jediný gól zápasu.

Razítkování tyčí pokračovalo, minutu po gólu Maška zastavilo břevno střelu Šmuclera a ve 39. minutě trefil pro změnu tyč Jiránek a tak domácí šli do šaten pouze s jednogólovým náskokem.

Druhý poločas byl ovlivněn silným větrem s občasnými přeháňkami, domácí hráli proti větru a soupeř se snažil podmínek využít k vyrovnání. Obrana Tochovic však pracovala dobře a žádné výrazné šance hostům nedovolila.

Rozhodnutí mohlo přijít z protiútoků. V 77. minutě se v šestnáctce Komárova dostali do výhodné pozice hned tři tochovičtí hráči, ovšem Jiří Ivaník nepřihrál přesně. Ten samý hráč nedokázal usměrnit míč do prázdné brány v 81. minutě a ještě v poslední minutě odmítl svůj první gólový zápis v tochovickém dresu Troják, když po pěkné akci Šmuclera neproměnil 100% šanci.

Branka: 35. Mašek. Diváci: 120.

Tochovice: Šimůnek, Rácz (81. Troják), Bláža, Havrlík, Teska - Šmucler, Zákoucký, Jiránek, Mašek - J. Ivaník, Černý (59. Valta).

VLADIMÍR BLÁŽA