Pro tuto anketu jsme se rozhodli především proto, že na lidi, kteří se fotbalu věnují v rámci svého volného času většinou nejvíce v celém klubu, se často zapomíná.

Hlasovat můžete až do pátku 16. srpna prostřednictvím kuponu, který již od poloviny června každý den vychází v tištěném Příbramském deníku. Tedy téměř dva měsíce. Nejlepší trojici trenérů oceníme hned v úvodu další fotbalové sezony.

Pravidla jsou jednoduchá.

Vyplňte na kuponu jméno a příjmení trenéra, klub a kategorii, kterou trénuje (přípravka, žáci, dorost, muži). Vyplněný kupon zašlete na adresu redakce Příbramského deníku: Pražská 7, Příbram nebo ho přineste přímo do redakce a vhoďte do schránky.

Hlasovat můžete samozřejmě opakovaně. Buď pro toho samého trenéra nebo i pokaždé pro jiného. Je jen na vás, komu budete chtít poslat hlas.

Jedinou podmínkou je, abyste na kupon napsali trenéra, který má na starosti družstvo, hrající okresní soutěže na Příbramsku. Tedy buď OP, III. či IV. třídu mužů, OP dorostu, OP žáků nebo OP přípravek.

Není nutné posílat každý kupon zvlášť! Klidně počkejte až jich budete mít více a pak je doneste nebo zašlete dohromady.

Vyřazeny budou kupony, které budou vyplněny neúplně nebo které budou zkopírované.

Hlasujte pro nejlepší trenéry Příbramska! Každý odeslaný kupon bude pro trenéra určitě příjemnou motivací pro další působení ve fotbalu.