Arbo Velhartice – TJ Sokol Pičín 2:2. Již v prvním duelu turnaje byly k vidění čtyři branky a obhájce prvenství – a zároveň nejvzdálenější účastník turnaje – si z utkání nakonec odnesl bod.

TJ Sokol Pičín – Start Hory Matky Boží 4:0. Následující zápas proti domácím už vyšel Pičínu o mnoho lépe. I když ve druhém poločase měli domácí několik vyložených šancí na vstřelení branky, nakonec se trefovali jen Pičínští.

TJ Sokol Pičín – Senco Doubravka B 3:1. Závěrečný zápas turnaje rozhodoval o celkovém vítězi. I když se Doubravští ujali vedení, Pičín ještě do půle vyrovnal. Ve druhém poločase rozhodl o svém vítězství a tedy i o celkovém prvenství.

Zbývající zápasy turnaje: Start Hory Matky Boží – Senco Doubravka B 3:1, Arbo Velhartice – Senco Doubravka B 3:2, Arbo Velhartice – Start Hory Matky Boží 2:0.

Při rovnosti bodů a vzájemné remíze rozhodlo skóre ve prospěch obhájců loňského prvenství. Na druhém místě tak skončili Velhartičtí.

Bronzový pohárek nakonec zůstal na domácím pažitu v Horách Matky Boží. Smutní tentokrát odjížděli do Plzně hráči B týmu Doubravky v čele s Luďkem Bernardem, který dříve oblékal dres divizní Doubravky A, Žichovic, Sušice A a Hor Matky Boží.

Pořadí turnaje: 1. TJ Sokol Pičín, 2. ARBO Velhartice, 3. TJ Start Hory Matky Boží, 4. Senco Doubravka B.

Nejlepší střelec a hráč turnaje: Pavel Tesárek (Pičín) – 4 branky.