Skupina A:

FK Forbess – Višňová 0:1, Ondra – Hostíci 1:3, Prádelna – Atletico 3:0, Ondra – Višňová 3:0, Prádelna – Hostíci 0:5, FK Forbess – Atletico 2:0, Prádelna - FK Forbess 1:0,Ondra – Atletico 0:1, Hostíci – Višňová 1:1, Prádelna – Ondra 0:0, FK Forbess -Hostíci 0:2, Višňová – Atletico 1:3, Hostíci – Atletico 2:3, Prádelna – Višňová 1:2, Ondra - FK Forbess 3:0.

1. Hostíci 7
2. Atletico 6
3. Ondra 5
4. Višňová 5
5. Prádelna 5
6. FK Forbess 2
O pořadí na 3-5. místě rozhodla minitabulka vzájemných zápasů

Skupina B:
Marná snaha – Hokejky 3:2, MUF - Hřiměždice banditos 3:1, FK Frohna – Druháci 3:1, Marná snaha - Hřiměždice banditos 2:0, MUF – Druháci 1:4, FK Frohna – Hokejky 3:1, Marná snaha – Druháci 4:1, FK Frohna – MUF 1:0, Hokejky - Hřiměždice banditos 1:0, FK Frohna - Marná snaha 0:1, MUF – Hokejky 5:4, Hřiměždice banditos – Druháci 1:7, FK Frohna - Hřiměždice banditos 10:1, Hokejky – Druháci 2:1, Marná snaha – MUF 3:1.

1. Marná snaha 10
2. FK Frohna 8
3. Druháci 4
4. Hokejky 4
5. MUF 4
6. Hřiměždice banditos 0
O pořadí na 3-5. místě rozhodla minitabulka vzájemných zápasů

Skupina C:
FC Tandem – Potenciál 4:1, Dáňa tým – Dektrade 1:1, DG Tydýt – Pivušky 3:1, Dáňa tým – Potenciál 1:0, FC Tandem – Pivušky 6:0, DG Tydýt – Dektrade 1:0, FC Tandem – Dektrade 5:0, Dáňa tým - DG Tydýt 0:0, Potenciál - FC Pivušky 3:1, Dáňa tým - FC Tandem 1:1, DG Tydýt – Potenciál 1:3, FC Pivušky – Dektrade 2:2, Potenciál – Dektrade 3:1, FC Tandem - DG Tydýt 3:3, Dáňa tým - FC Pivušky 4:0.

Tabulka:
1. FC Tandem 8
2. Dáňa tým 7
3. Potenciál 6
4. DG Tydýt 6
5. Dektrade 2
6. FC Pivušky 1

Předkolo play off:
Dáňa tým – Hokejky 3:0
Atletico – DG Tydýt 2:0
Druháci – Ondra 2:1
Potenciál – Višňová 4:0

Čtvrtfinále:
FK Frohna – Dáňa tým 1:1 (1:2 po penaltách)
Hostíci – Atletico 4:1
FC Tandem – Druháci 0:2
Marná snaha – Potenciál 1:1 (2:1 po penaltách)

Semifinále:
Hostíci – Dáňa tým 3:0
Marná snaha – Druháci 2:2 (3:2 po penaltách)

Penaltový rozstřel o 3. místo:
Druháci – Dáňa tým 2:0

Finále:
Marná snaha – Hostíci 2:0

Nejlepší střelec turnaje: Frýda (MUF)
Nejlepší brankář turnaje: Kolbek (Dáňa tým)
Nejlepší hráč turnaje: Fajfrlík (Marná snaha)

JAROSLAV VIMER