Teskahor Cup Štěrboholy

Skóre finálového duelu mezi Novou Vsí a Dobřichovicemi otevřel v úvodu Kalivoda a náskok pak po necelé půlhodině zvýšil Frohna. Novovesští se prezentovali šancemi Roma, které dvakrát zastavila tyč.

Po obrátce se pokračovalo ve vysokém tempu, ale s tím rozdílem, že góly už dávala jen Nová Ves.

Přesně po hodině hry snížil Jakub Kokštejn a Dobřichovice se začaly soustředit na bránění. V poslední pětiminutovce však Novovesští skulinku našli. V 86. minutě se proháčkoval mezi několika hráči Jakub Kokštejn a balon poslal k tyči.

Když už trenéři dávali dohromady seznam hráčů pro penalty, napřáhl z osmnácti metrů Šindelář a ukončil tak vítězné tažení Nové Vsi v zimním turnaji.

Dobřichovice – Nová Ves 2:3 (2:0).
Branky: 3. Kalivoda, 26. Frohna – 60. a 86.Jak.  Kokštejn, 89. Šindelář.
Nová Ves: Holan, Doležal, Novák, T. Petrák, Lantora, Rom, Šindelář, Venta, Šorna, Jak. Kokštejn, Zikán, Jan Petrák, Staroba, Jan Kokštejn, Kunc.

O střešovický pohár

Fotbalisté Malé Hraštice odjeli k poslednímu zápasu turnaje ve značně kombinované sestavě, když řadu hráčů buď vyřadilo zranění nebo pracovní povinnosti. Šanci tak dostali především hráči B-týmu. Takto poskládaný tým neměl proti silné Rudné šanci a Malá Hraštice tak obsadila čtvrté místo.

Rudná – M. Hraštice 9:0 (4:0).
M. Hraštice: J. Měchura –  Šusta, Klement, Pavlík, O. Měchura – Velík, Durdil, Plíva, Jiráň – Robovský, Hošek.